8 gatvės pamaivų „užskaitytos“ rankinių tendencijos

Rankinės / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-17 08:35
Kiekviena mados savaitė, nepaisant prognozuojamų tendencijų, išduoda labiau suplanuotas tendencijas: tai, ką vilki garsiausios tinklaraštininkės ir mados industrijos raumeningosios, tampa sektiniausiu, geidžiamiausiu – „it“ daiktu.

Nors tai – mados namų suplanuotas marketingo žingsnis, jų žavesio nuneigti negali („Gucci“ rankinė-diržas, piarinė ar ne, yra nuostabi), o fast fashion gamintojai klusniai pateikia populiariausių daiktų variantus.

Daugiausiai gatvės pamaivų dėmesio sulaukusias rankines jungia viena koncepcija: nepaisant rinkodaros triukų, jos struktūriškos, paprastų geometrinių formų ir visų įmanomų spalvų. Milžiniškoms ir beformėms tašėms laikas pailsėti. Beje, tegu negąsdina kainos – jų, kaip ir dizainerių daiktų, tačiau panašių (ir net puikesnių) rasite nepriklausomų dizainerių ir greitosios mados parduotuvėse.

„Loewe“ „Puzzle“

„Loewe“ dizainerio Jonathano Andersono rankinė – tarsi asimetriškas origami lankstinys. Nuo 1100 Eur.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Gucci“ „Marmont“ rankinė-diržas

Ši mažulė viena iš pačių populiariausių ir labiausiai atkreipiančių dėmesį, nes jų dizaino variantų Alessandro Michele, kaip buvęs „Gucci“ aksesuarų dizaineris, pateikė dešimtis: odines, aksomines, dekoruotas, visų vaivorykštės spalvų. Nuo 900 Eur.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Chloe“ „Pixie“ ir „Nile“

„Nile“ – pusapvalė, ir „Pixie“ – apvalioji, šios juvelyriškos rankinės su metalinėmis rankenomis yra beveik kaip papuošalas ir rankinė viename. Nuo 800 Eur.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Simon Miller“ „Bonsai“ kibirėlis

Rankinės-kibirėliai, sprendžiant iš jų populiarumo, – vienos iš labiausiai pasiilgtų rankinių. Minimalistinio S. Miller kibirėlio metalinėmis rankenomis-žiedais variantų – jau šimtai mažesnių dizainerių ir fast fashion parduotuvėse. Nuo 319 Eur.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„J. W. Anderson“ „Pierce“

J. W. Andersonas yra vienas šiuolaikiškiausių dizainerių, o mados savaitės viešnios, nesvarbu, koks jų stilius, mosavo vintažinio silueto „Pierce“ rankinėmis. Nuo 1380 Eur.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Balenciaga“ „Triangle Shopper“

„Balenciaga“ ir „Vetements“ dizaineris Demna Gwasalia ką sukuria, tas sulaukia svaiginamos šlovės – nepaisant dažnai lydinčios kontroversijos. „Balenciaga“ trikampės rankinės tos šlovės išties vertos. Nuo 1675 Eur.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Dior“ Saddle

Asimetriškoji „Saddle“ ką tik sugrįžo iš dešimtojo dešimtmečio ir panašu, kad neprarado savo „it“ statuso. Vintažinių „Saddle“ rankinių rasite „Ebay“, o naujosios teks palūkėti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai