8-asis „Editos“ numeris + dovana žurnalas „Virtuvės paslaptys“!

2013 m. / Nr. 8 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-07 11:58
Naujasis rugpjūčio mėnesio „Editos“ numeris vis dar alsuoja vasara. Jame rasi daug praktiškų patarimų sau ir savo namams, sužinosi, kokių drabužių, aksesuarų ir kosmetikos verta įsigyti, kad ne tik besibaigiančią vasarą, bet ir visą rudenį būtum graži, madinga, spinduliuojanti pasitikėjimą savimi.

Šio numerio „Editos“ viešnia Daiva Tamošiūnaitė papasakos, kas jai padėjo atsitiesti po skyrybų, kuo ji šiuo metu gyvena. Rubrikoje „Tu ir aš“ sužinosi, kaip geriausiai būtų elgtis su vyru, kurį nuo šiol teks vadinti buvusiu mylimuoju.

Psichologė paaiškins, ką kūdikiui veikti psichologo kabinete, kaip nepavėluoti čia apsilankyti. O jeigu kol kas tavo namuose – ne vaikų krykštavimas, o spengianti vienatvė, atsiversk testą „Mylimasis, kur tu?“ Atsakyk į klausimus ir sužinok, kur tau reikėtų jo ieškoti.

Vyrų lūpomis papasakotos tikros istorijos – ne tik puikus laisvalaikio skaitinys. Vyrų išpažintys leis suprasti, kas iš tikrųjų dedasi stipriosios lyties atstovų galvose ir širdyse.

Vis dar vasariškame „Editos“ numeryje rasi išsamų pasakojimą apie labai įdomų žaidimą – lobių ieškojimą, šviežutėlius kelionės į Liuksemburgą įspūdžius.

Nepraversk straipsnio „Kam reikalingas asmeninis treneris“ – sužinok, kodėl žmonės už jo paslaugas moka nemažus pinigus, kaip pasirinkti tikrai gerą specialistą ir ko iš jo tikėtis.

Žurnalo "Edita" archyvo nuotr.
Žurnalo "Edita" archyvo nuotr.

Auksarankių šiame “Editos” numeryje laukia detali instrukcija, kaip pasidaryti originalų šviestuvą, o mėgstančiųjų šeimininkauti – ne tik gardžių skanėstų su vaisiais receptai, bet ir dovana – naujas “Virtuvės paslapčių” numeris!

Naujausi straipsniai