78-erių veganas Jimas Morrisas PETA reklamoje pademonstravo nepriekaištingą kūną

Jimas Morrisas PETA reklamoje / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-12 18:01
78-erių kultūristas Jimas Morrisas naujoje PETA reklamoje skatina žmones atsisakyti gyvulinės kilmės produktų, kaip tai padarė jis, ir džiaugtis sveiku gyvenimu, rašo huffingtonpost.co.uk

Buvęs sero Eltono Johno asmens sargybinis Jimas Morrisas naujoje PETA reklamoje ant uolos sėdi nuogas garsiąja mąstytojo poza.

„Veganiškas maistas padeda išvengti nutukimo, širdies ligų, vėžio, diabeto ir insulto“, – skelbia reklaminis plakatas.

Jimas Morrisas tapo vyriausiu (kuomet pozavo nuotraukai, jam dar buvo 77-eri) reklaminiu PETA veidu, tačiau jo kūnas neleidžia suabejoti, kad sportas ir sveika mityba daro stebuklus.

Buvęs profesionalus kultūristas tikina, kad jo sveikata smarkiai pagerėjo, kai jis pasitraukė iš profesionaliojo sporto 1985-aisiais. Būdamas 50-ies jis tapo vegetaru, o po 15-os metų – ir veganu.

„Pienas yra kūdikiams. Žmonės, kiek žinau, yra vieninteliai sutvėrimai, kurie ir toliau geria pieną po atjunkymo. Manau, daugybė žmonių nesuvokia, kad jeigu nustotų gerti pieną ir vartoti pieno produktus, jie pasakytų: oho, nė nenumaniau, kad galiu jaustis taip gerai“, – savo gyvenimo filosofiją dėsto Jimas Morrisas.

PETA pritaria Jimui Morrisui ir priduria, kad pradėjus valgyti veganišką maistą galima padėti ne tik savo pačių sveikatai, bet ir gyvūnams, kurie kenčia dėl maisto pramonės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai