74-erių pensininkė skelbia karą plastikos chirurgui Dariui Radzevičiui

Valentina Berneckienė / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Sakė atrodysiu 10 metų jaunesnė! O dabar nenori prisiimti broko“, – piktinasi 74-erių pensininkė iš Panevėžio. 9 tūkst. litų paskolą pasiėmusi ir veido patempimo operacijai ryžusis moteris nepatenkinta rezultatu ir skelbia karą garsiam plastikos chirurgui Dariui Radzevičiui.

Ši operacija pensininkei Valentinai Berneckienei ne pirmoji. Garbaus amžiaus moteris prisipažino bijanti pasenti, todėl dar sovietmečiu, 1986 metais ji ryžosi pirmajai vokų pakėlimo operacijai. Pas žinomą plastikos chirurgą D.Radzevičių pensininkė kreipėsi po to, kai kažkas autobuse ją pavadino: „močiute“. Medikas, anot Valentinos, pažadėjo, kad po operacijos ji atrodys bent dešimt metų jaunesnė. Tačiau, pasak pensininkės, dabar, praėjus pusantrų metų po operacijos, matydama save veidrodyje ji negali sulaikyti ašarų. Valentina įsitikinusi – 9 tūkstančius litų ji išmetė į balą.

Valentina Berneckienė / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

Ką į moters skundą atsakys klinikos, kurioje Valentinai buvo atlikta plastinė operacija, vadovai? Ar pensininkė dėl jaunystės grožio pasirengusi dar kartą gultis po skalpeliu? Ir kaip susiklosčiusią situaciją televizijos studijoje pakomentuos stilistė ir griežtą nuomonę apie plastinę chirurgiją turinti Agnė Jagelavičiūtė?

Atsakymai laidoje „Patriotai“ – šiandien 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją. 

Valentina Berneckienė / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

 

Skaitykite daugiau