71-ojo princo Charleso gimtadienio proga paviešinta nematyta anūko Archie krikštynų nuotrauka

Princas Charlesas su princu Harry ir anūku Archie/ Vida press ir Chris Allerton nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-14 14:23
Lapkričio 14-ąją princas Charlesas mini gražią sukaktį – šiandien karališkosios šeimos atstovas švenčia 71-ąjį gimtadienį.

Gimtadienio proga princo Harry tėvą ir mažojo Archie senelį oficialioje savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasveikino ir Sasekso hercogai Meghan ir Harry. Karališkoji pora pasidalijo ir dar nematyta nuotrauka iš mažojo Archie krikštynų, kurioje šalia sūnaus ir anūko užfiksuotas besišypsantis princas Charlesas.

Archie, kurio pilnas vardas yra Archie Harrisonas Mountbattenas-Windsoras pakrikštytas liepos mėnesį. Vindzoro pilies koplyčioje vykusioje šventėje dalyvavo tik patys artimiausi karališkosios šeimos nariai ir poros draugai.

„Kunigaikštis su kunigaikštiene džiaugiasi galėdami su visuomene pasidalyti džiaugsmu, kurį atnešė ši diena. Dėkojame už jūsų paramą, kurią jaučiame nuo pat sūnaus gimimo. Karališkoji pora džiaugiasi galėdama šią dieną praleisti su Archie ir jo krikštatėviais. Jų sūnus per krikštynas dėvėjo rankų darbo krikšto drabužius, tuos pačius drabužius karališkosios šeimos kūdikiai per krikštynas dėvi jau 11 metų. Originalusis krikštynų drabužis buvo pagamintas dar karalienės Viktorijos laikais, 1841 metais ir pirmą kartą dėvėtas vyriausiosios jos dukters. Nuo tada šis drabužis perduodamas iš kartos į kartą. Jį dėvėjo ir pati karalienė bei jos vaikai. 2004-aisiais, norėdami išsaugoti originalų rūbą, karališkoji šeima pagamino šio drabužio kopiją ir toliau tęsia gražią šeimos tradiciją“, – krikštynų dieną buvo pranešama socialiniame tinkle.

Princas Charlesas yra daugiau, nei 400 labdaringą veiklą vykdančių organizacijų šeimininkas. 50 metų jis vykdė filantropišką veiklą ir stengėsi dėl žmonių. Charlesas yra atsakingas už tokias organizacijas kaip „The Prince‘s Trust Group“, „The Prince‘s Foundation“ ir „The Prince of Wales Charitable Foundation“. Visos jos padeda žmonėms ir kasmet surenkama apie 150 milijonų svarų sterlingų. O princo įsteigtas fondas ir labdaringa veikla jau padėjo verslo ir įdarbinimo srityje daugiau, nei 875 tūkstančiams jaunuolių visame pasaulyje.

Naujausi straipsniai