700 dolerių kainuojantis Gisele Bundchen nuotraukų albumas iššluotas per vieną dieną

Gisele Bundchen su savo nuotraukų albumu / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Supermodelis Gisele Bundchen (35 m.) turi rimtą progą švęsti – visas fotoalbumo su garsiausiomis jos nuotraukomis tiražas buvo iššluotas pirmąją jo pasirodymo dieną.

Nemenka leidinio kaina – 700 JAV dolerių (644 eurų) – neišgąsdino manekenės gerbėjų, panorusių įsigyti šį Vokietijos leidyklos „Taschen“ išleistą albumą, skirtą Gisele karjeros 20-mečiui.

Riboto leidimo albume yra 300 gundančių Gisele Bundchen nuotraukų, o ji pati pasirašė visą tiražą, kurį sudaro 1 000 egzempliorių.

Žurnalo „Forbes“ sudaromame brangiausiai apmokamų pasaulio manekenių sąraše Gisele Bundchen šįmet devintus metus iš eilės užėmė pirmąją vietą. Ją Gisele garantavo 44 mln. JAV dolerių (40,5 mln. eurų), kuriuos ši mados pasaulio ikona uždirbo per praėjusius metus.

Gisele Bundchen internete pasidžiaugė žinia apie fotoalbumo pasirodymą ir padėkojo gerbėjams už tai, kad taip greitai išpirko visą jo tiražą.

„Esu dėkinga už meilę ir atsidavimą, kuriuos jaučiu šiandien, pasirodžius mano knygai. Ačiū, kad šiuo svarbiu momentu esate kartu su manimi“, – parašė ji portugališkai prie „Instagram“ paskelbtos nuotraukos, kurioje ji matoma užmerktomis akimis ir maldai sudėtomis rankomis.

Visos lėšos, gautos už šį albumą „Gisele“, bus skirtos labdarai.

Gisele Bundchen su savo nuotraukų albumu / „Scanpix“/AP nuotr.
Skaitykite daugiau