70 metų trukusios Kirko ir Anne Douglasų meilės paslaptis: „Nesutarimus sprendėme bučiniu“

Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-06 14:48
Beveik 70 metų trukusi Kirko ir Anne Douglasų meilės istorija buvo pastatyta ant meilės ir supratimo pamatų. Visgi, kokia paslaptis beveik septynis dešimtmečius trunkančios palaimos? „Nesutarimus išsprendžiame bučiniu“, – prieš penkerius metus žurnalui „People“ pasakojo K. Douglasas.

Legendinė Holivudo žvaigždė Kirkas Douglasas (103) mirė vasario 5 d. apsuptas savo artimųjų. Žinomas aktorius, Kirko sūnus Michaelis (75) pasidalijo mintimis apie tėvą: „legenda, kino aukso amžiaus aktorius, kuris buvo gerbiamas už savo žmogiškumą bei atsidavimą teisingumui. Man ir mano broliams Joeliui bei Peteriui jis buvo atsakingas tėvas, anūkams ir proanūkams mylintis senelis, ir, žinoma, žmonai Anne – nuostabus vyras“, – atviravo Michaelis.

Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.
Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.

Kirkas Douglasas pirmą kartą susipažino su tuo metu dar prodiusere Anne Buydens 1953 metais kurtame filme „Act of Love“. Tuo metu jie puoselėjo jausmus kitiem žmonėms – jis buvo slapta susižadėjęs su aktore Pier Angeli, o Anne saugumo sumetimais Antrojo pasaulinio karo metu ištekėjusi už belgo.

„Anne vidinis bei išorinis grožis labai skyrėsi nuo moterų, su kuriomis tuo metu bendravau Holivude“, – pasakojo Kirkas. Aktorius neslėpė, kad į pirmąjį pasimatymą jo žmona eiti atsisakė, tačiau jis neketino pasiduoti. Nors prireikė laiko, kol Douglasas nutraukė savo sužadėtuves su Angeli, 1954 metais jis ir Anne susituokė Las Vegase. Vėliau pora susilaukė dviejų sūnų – Erico ir Peterio, kurie prisijungė prie dviejų ankstesnės santuokos Douglaso sūnų – Joelio ir Michaelio.

2015 metais kalbėjęs žurnalui „People“, aktorius teigė, kad jų meilė buvo žaisminga, o pats geriausias jo knygos eilėraštis buvo parašytas Annei. Vadinosi jis „Romantika prasideda 80-ties“.

Anne prisipažino, kad jos vyras mėgdavo ją stebinti ir prisiminė gimtadienį, kai Douglasas iššoko iš netikro „Some Like It Hot“ gimtadienio torto.

Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.
Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.

Kaip ir kiekviena pora, jie taip pat turėjo pakilimų bei nuosmukių, tačiau bet kokią audrą jie atlaikė kartu. Savo knygoje „Kirkas ir Anne“ ponia Douglas atskleidė, kad kartą ji tyčia „užmerkė akis“ prieš vyro neištikimybę, kadangi jis pats jai apie tai ir prisipažino.

„Kirkas niekada nebandė nuo manęs slėpti savo malonumų, o aš, kaip tikra europietė, supratau, kad nerealu tikėtis ištikimybės tiek metų trunkančioje santuokoje“, – pasakojo Anne.

Pora niekada nevengė išreikšti savo meilės vienas kitam. Kai Douglasas gavo garbės Oskarą 1996 metais, jis jį paskyrė Annei.

„Matau savo keturis sūnus. Jie didžiuojasi manimi, o aš didžiuojuosi jais. Džiaugiuosi penkiasdešimt metų būdamas Holivudo dalimi, už tai dėkoju savo žmonai Anne“, – tuo metu atviravo šviesaus atminimo kino legenda Kirkas Douglasas.

Naujausi straipsniai