70-metį minėsianti J. Bartaškienė: „Dabartinė karta daro daug klaidų“

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-05 17:50
Keli šimtai Kauno senjorų, tarp kurių buvo ir visuomenėje itin gerbiamų asmenų, trečiadienio rytą nusprendė praleisti kino teatre. Čia jiems ne tik rodytas filmas „Mažosios moterys“, bet ir surengta mados, dovanų, patarimų ir skanėstų puota.

„Noras gyventi įdomiau ir sveikiau kiekvieną veda prie kokybiškos senatvės. Jei bendraujame, neužsidarome namie, domimės viskuo, nepamirštame judesio, tuomet mums net nereikia jokių papildomų vaistų“, – įsitikinusi kino seanse apsilankiusi daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė, aerobikos trenerė Joana Bartaškienė.

Vasario 9 dieną žinoma kaunietė švenčia 70-metį. Gimtadienio proga jai vyras Albinas padovanojo kelionę į Jungtinius Arabų Emyratus.

Šįmet vestuvių trisdešimtmetį švenčianti pora įprastai pailsėti į užsienį išvyksta pavasarį ir rudenį.

Renginių ciklo „60+ KINE“ pristatymas/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Renginių ciklo „60+ KINE“ pristatymas/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Šįkart kelionę paankstinome dėl mano gimtadienio. Grįšime iš atostogų ir manęs lauks dar ne vienas vakarėlis – teks paminėti sukaktį ir su savo bičiulėmis, ir su įvairiomis organizacijomis“, – pasakoja J. Bartaškienė.

Progų švęsti 2020-aisiais Bartaškoms netruks. Jubiliejų minės ir Joanos vyras – jam sukaks 80 metų.

„Aš pensijoje esu 10 metų, o Albinas – tik du. Jis visą gyvenimą dirbo vienoje darbovietėje – Kauno sporto halės energetiku“, – pasakoja Joana.

Būtent čia pora ir pamatė vienas kitą. Nuo septynerių sportavusi Joana vėliau mokėsi prie halės įsikūrusioje aukštojoje mokykloje, eidavo pro ją į treniruotes, varžybas.

„Bendrų vaikų neturime, bet per 30 metų abiejų mūsų pirmųjų šeimų atžalos susibendravo. Tad, jau daugybę laiko viskas yra bendra – nėra tavo ar mano“, – patikina pašnekovė.

Jos vyras taip pat gyvena aktyvų gyvenimą, todėl pora retsykiais nusistebi vienas kito amžiumi.

„Dabartinė karta daro daug klaidų norėdama viską turėti čia ir dabar. Namas, mašina, karjera per du ar tris metus? Ar tai logiška? Tada nelieka laisvės, buvimo kartu, o tik nuolatinė įtampa, bemiegės vienišos naktys, didžiuliai įsipareigojimai… Matyt, todėl šiais laikais ir yra tiek daug skyrybų“, – sako J. Bartaškienė.

Į seansą, pavadintą „60+ KINE“ užsuko ir poetė Dalia Teišerskytė, sportinių šokių treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos.

Temos:

Kinas senjoras

Naujausi straipsniai