7 tikro vyro savybės: pasitikrinkite, ar jūsiškis jomis pasižymi

Vyras / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-28 15:00
Nors visi esame skirtingi ir kiekvienas vyras vis kitoks, yra keletas pagrindinių savybių, kuriomis turėtų pasižymėti visi stipriosios lyties atstovai.

Nejau nežinote, kad pirmas tikro vyro požymis yra atsakyti už tai, ką jis yra padaręs

Prisiima atsakomybę. E. M. Remarkas viename savo kūrinių yra klausęs: „Nejau nežinote, kad pirmas tikro vyro požymis yra atsakyti už tai, ką jis yra padaręs?“ Tai reiškia ir gebėjimą prisiimti atsakomybę už tuos dalykus, kurie geri, ir už tuos, dėl kurių nesididžiuojate.

Tikras vyras yra atkaklus. Jis nebijo pakovoti už tai, kuo tiki. Jis visiškai atsako už savo žodžius, veiksmus ir save. Jis yra atsakingas už savo veiksmus ir jų imasi, kai yra reikalinga. Tikri vyrai iškenčia visus išbandymus, todėl jie tampa stipresni. Tikras vyras nebijo gyvenimo sunkumų, nebijo užduoti klausimų, kai nežino atsakymų, nebijo rizikuoti, suklysti.

Vertina šeimą. Tikras vyras vertina šeimą, jam ji – svarbiausias dalykas gyvenime. Tikras vyras gerbia savo protėvių istoriją ir tradicijas, žino, kad vaikai yra Dievo dovana ir privalo elgtis su jais atitinkamai, net kai kartais tenka juos pamokyti disciplinos. Jis nesitiki ir neverčia vaiko gyventi taip, kaip jis tai daro. Jis gerbia vaiko požiūrį, tol, kol jis nekenkia šeimai ar jam pačiam.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia jūsų laimingų santykių paslaptis? Šis testas ją atskleis

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Yra jautrus. Kanadiečių rašytojas Robinas Šarma ne kartą yra kalbėję apie vyrus ir jautrumą. Jis tikina, kad jautrus vyras yra stiprus vyras, o ne atvirkščiai, kaip daugelis mano.

Knygoje „Ką tau skyrė likimas“ jis sako: „Nieko bloga, jei vyras verkia. Niekada to nepamiršk. Savo emocijoms abejingas asmuo stokoja jautrumo, atjautos, nesugeba įsigyventi į kito žmogaus pasaulį. Tokie tipai pradeda karus, daro nusikaltimus ir sėja neapykantą. Nebėk nuo savo jausmų... Jie yra svarbiausia autentiško žmogaus dalis...“

Turi gerą humoro jausmą. Tai dar viena svarbi savybė, kuria turi pasižymėti vyras. Jis turi gebėti pasijuokti iš savęs ir išlaikyti pozityvumą. Paniurę žmonės siurbia iš energiją, sėja niūrios nuotaikos sėklas. Paklauskite savęs, ar šis žmogus moka pasijuokti, geba į daugelį gyvenimo situacijų žvelgti pozityviai.

Geba priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą, kuris galėtų priimti tvirtus sprendimus. Tikras vyras geba priimti sprendimus. Įsivaizduokite vyrą, žmoną ir kelis vaikus. Šeimos pajamos menkos, todėl vyras, matydamas, kad šeimai sunkiai sekasi, apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo. Tai tikro vyro pasirinkimas. Jei vyras rinktųsi nieko nedaryti, nerizikuoti, bet plaukti pasroviui, tai rodytų jo neryžtingumą, negebėjimą priimtų sprendimų, kai jų labiausiai reikia.

Yra protingas. Daugumai moterų vyro intelektas yra kur kas seksualiau nei išvaizda, viliojimo įgūdžiai. Vyras paliks gerą įspūdį, jei pasimatymų metu pasidalys savo žiniomis apie supančią aplinką, papasakos apie įdomų neseniai matytą filmą, nupasakos valgyto gurmaniško patiekalo gaminimo būdą. Visgi dar svarbiau – intelektą rodyti laiku ir vietoje, kitaip galite pasirodyti pagyrūnas, o tai sugadins tikro vyro įvaizdį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip prabusti be kavos? Tai įmanoma

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai