7 spintos klaidos, dėl kurių „nėra kuo apsirengti“

Moteris tvarko drabužinę / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-27 14:01
Tvarkyti spintą – visada gera idėja. Jeigu ir nepavyks sukurti idealaus garderobo (nors kodėl gi ne), tai bent tipines klaidas ištaisyti galima. O jos nebūtinai reiškia, kad daiktų lentynose per daug.

Jų gali būti ir per mažai (daug – tai kai nebeprisimenate, kas ten gyvena ir kodėl tai pirkote; mažai – kai spintoje kabo aštuoni beveik vienodi kostiumėliai, o batelių poros – vos dvi). Arba – ne tų. Ir vis tiek apsirengti nėra kuo, nes trūksta tvarkos ir sistemos. Pabandome atrasti klaidas kartu?

„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr.
„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr.

1 klaida. Drabužiai ir aksesuarai neturi nieko bendra – it būtų atklydę iš įvairių žmonių spintų. Sudėlioti bent kažką panašaus į derinį iš tokios kakofonijos neįmanoma. 

2 klaida. Daugumas daiktų ne jūsų dydžio, jūs vis tikitės suplonėti arba kada nors persiūti vieną ar kitą drabužį, bet dabar jų vilkėti negalite. 

3 klaida. Garderobas nepritaikytas klimatui. Gal jus tikite visuotinio atšilimo teorija, tačiau palto, striukės, kelių megztinių, šiltesnių batų vis tiek reikia. 

4 klaida. Daug ryškių, ypatingų drabužių ir aksesuarų ir beveik nėra bazinių elementų. Suderinti nesuderinama ne visada įstengia net stilistai. 

„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr.
„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr.

5 klaida. Vyrauja viena ar dvi spalvos, daiktų mažai. Minimalistinis požiūris – puiku, bet visi dešimt derinių, kuriuos galima iš jų suformuoti, mirtinai nusibodo. 

6 klaida. Daiktai neskirti esamoms aplinkybėms. (Pavyzdys: vaiką auginanti vadybininkė vis perka dalykinius kostiumėlius, ir neturi kuo apsirengti į žaidimų aikštelę). 

7 klaida. Drabužiai jums tiesiog netinka ar stokojate idėjų, kaip juos derinti. Pirmuoju atveju padės revizija, antruoju – įkvėpimo paieškos. Pradėti galite nuo jums patinkančio įvaizdžio kopijavimo. 

15min.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai