7 sėkmingos meilės receptai

Pora / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-01 15:00
Rakto nuo sėkmingos santuokos durų ieško daugelis. Deja, ne visiems pavyksta jį rasti. Tačiau žinodami kelias auksines taisykles, į santuokinį gyvenimą žiūrėsite kur kas paprasčiau.

Spontaniškumas

Naujos patirtys labai naudingos: pamatote savo antrąją pusę visai kitoje šviesoje, dar geriau pažįstate.

Daugelis tikriausiai prisimena kokį nors įvykį, kai padarė ką nors spontaniško ir patyrė daug nuotykių. Tai galėjo būti savaitgalio išvyka prie jūros, netikėtas pobūvis su draugais. Spontaniškumas santuokoje taip pat labai svarbus: gali sugrąžinti aistrą ir pakylėti santykius į aukštesnį lygmenį. Gal metas sutuoktinį be jokios progos nusivesti į restoraną ar kavinę? O gal po sunkaus darbo, atlikti atpalaiduojamąjį kūno masažą? Tai, kas netikėta, visada džiugina labiausiai.

Sekso laisvė

Atsipalaiduoti lovoje taip pat reiškia pasitikėti savimi. Čia nereikia ypatingos gundymo patirties. Svarbiausia visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis tuo, kas vyksta. Meskite į šalį visas mintis, kaip prastai atrodote, kad esate per stora. Tokios mintys atsipalaiduoti nepadės.

Nerkite į naujas patirtis

Naujos patirtys taip pat labai naudingos: pamatote savo antrąją pusę visai kitoje šviesoje, dar geriau pažįstate. Kodėl gi nepasivaikščiojus drauge parke po darbo. Galbūt atrasite visai naujų kelių šalia jūsų namų. Ar nepraverstų kartu pasimokyti naujos kalbos? Aukite ir tobulėkite kartu – tai suartins ir suteiks daugiau spalvų jūsų gyvenime.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mitas, kad vienišiai nelaimingi, paneigtas: vienatvė turi savo privalumų

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Komplimentų reikia abiem

Vyrams, kaip ir moterims, be galo svarbios pagyros. Kartais jiems to reikia kur kas labiau, nei mes galime įsivaizduoti. Tad įvertinkite net menkiausius savo išrinktojo laimėjimus. Moteris, kuri kelia ūpą, paskatina, palaiko, giria – sąjungininkė, bendražygė. Tačiau svarbu neperlenkti lazdos. Komplimentus išsakykite tada, kada jaučiate, kad jis tikrai jų vertas. Neabejokite, intuicija jums pakuždės tinkamiausią laiką. O, be abejo, vyro komplimentas savo išrinktajai gali pakelti nuotaiką visai dienai.

Tegul pildosi svajonės

Kiekvienas mūsų turime kokį nors slaptą troškimą, kurio vis neišpildome. Būkite tokie šaunūs ir padėkite savo gyvenimo palydovui tai padaryti. Tada jūsų antrosios pusės širdyje gims ypatingas jausmas jums. Jis svajoja tapti krepšininku? Padovanokite jam kamuolį. Ji svajoja apie skrydį balionu? Ar gimtadienis – ne puiki proga šiai pramogai?

Supratingumas

Dar vienas receptas, padedantis santykiams klostytis puikiai, – tai supratingumas. Dauguma stipriosios lyties atstovų retai užsimena apie savo svajones, nes mano, kad jos neįgyvendinamos. Tačiau jūs galite būti ta, kuris nuoširdžiai kvatosis iš savo mylimojo juokelių, susitaikys su visais pomėgiais.

Jis nenori eiti į parodą? Taip tikrai būna. Būkite supratinga – neverskite eiti kartu, priešingu atveju konfliktas – garantuotas. Jūsų mylimoji vėl užsigeidė naujos suknelės? Gal neverta burbėti, o tiesiog pasakyti, kad ji puikiai tiks. Kartais supratingumas gali padėti išspręsti visas problemas.

Kalbėkite apie viską

psichologai sako, kad pora turi kuo daugiau kalbėti įvairiomis temomis. Arizonos universiteto atlikta studija rodo, kad laimingos poros kalbasi apie daugelį dalykų savo gyvenime: nemalonias gyvenimo akimirkas, svajones, bendrus draugus, darbą. Žinoma, dėl kai kurių dalykų nuomonės gali išsiskirti. Tačiau ore sklandančią ginčo užuomazgą galima išsklaidyti paprasčiausiu sakiniu: „Mano nuomonė visai kitokia, tačiau neturėtume dėl to pyktis.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksas pagal horoskopą

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai