7 priežastys, kodėl moterys skaito erotinę literatūrą ir kodėl verta tą daryti

Moteris skaito erotinį romaną / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 21:24
Pamirškite banalų paaiškinimą, jog tokios knygos pabaigoje mes tikimės, kad herojai pagaliau susituoks ir ilgai bei laimingai gyvens. Jei socialinės tendencijos nesikeis, o žmonių gyvenimas ilgės, ne vyrukai arogantiškai klaus, kam namuose reikalinga ne jauniklė žmona, o damos anaiptol ne retoriškai teirausis: kam joms vidutinio amžiaus vyras!

Taigi, jei norima, kad kažkas panašaus į bent šiuolaikinį vyro ir moters ryšį išliktų, pasistengti turi abi lytys. Ir susitaikyti, kad miegamajame irgi veikia naujos taisyklės. Ir sekso reikia ir vieniems, ir kitiems, o tiesa apie intymumą glūdi tarp dviejų mitų – seno: dama lovoje nejuda (kita versija – moterims reikia meilės, o tik paskui sekso) ir naujo: man reikia 8 kartų per dieną, o vyras gali tik 4.

Kiekviena iš mūsų turėtų turėti labai slaptą erotinę bibliotekėlę – kaip gerų saldainių dėžutę, skirtą tik mums!

Žodžiu – kiekvienai (ir kiekvienam) – savo, heteroseksualiam seksui vis dar reikia vyro ir moters, o besikeičiančiame pasaulyje ir seksas gali keistis. Ne, bazė greičiausia išlieka ta pati, tačiau didžiausias malonumas slypi detalėse. O iš kur apie jas sužinoti, jei ne iš knygų (ar filmų).

Taigi, kiekviena iš mūsų turėtų turėti labai slaptą erotinę bibliotekėlę – kaip gerų saldainių dėžutę, skirtą tik mums! Ir tik su tais, kurie ypač nusipelnė, galima pasidalyti skanėstais. Ir intymiomis žiniomis. Jūs ir pačios žinote, kodėl, bet mes galime priminti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

1. Nes tai įkvepia ištrūkti iš santykių rutinos.  Vis dažniau ir mes, ir net vyrai skundžiasi arba tylomis jaučia, kad darbas, mokslai, vaikai, namai ir hobiai reikalauja tiek jėgų ir pastangų, kad esminiam instinktui nebelieka nei laiko, nei noro, nei – baisu sakyti – intereso. Pabusti ryte ir išeiti į darbą padeda dvigubas espresso ir juodasis šokoladas. Nusiteikti žaismingai vakare – vonia ir karšti knygos puslapiai, kuriuose detaliai aprašoma, ką herojė darė su herojumi. Na, arba herojus su ja, – jei esate tradicinių vaidmenų lovoje šalininkė. Beje, kaip primena tos pačios knygos, vaidmenimis galima keistis. 

2.  Nes tai atgaivina pojūčius ir emocijas. Niekas taip gerai nepažįsta jūsų kūno, kaip senas ir laiko patikrintas parteris (jūs taip pat atpažintumėt jį vien liesdamos, kad ir tamsiame kambaryje užrištomis akimis).

Nuostabu, tačiau toks artumas turi ir antrąją pusę – sekas tampa irgi pernelyg įprastas: čia paspausti, ten paliesti liežuviu, ranką paglostyti, į petį įsisiurbti lūpomis. Jei norite uždegti ankstesnę aistrą, galima pamėginti įgyvendinti kokį nors scenarijų, kurį ką tik perskaitėte knygoje. Jei ne viskas pavyks, tai bent kartu pasismaginsite – vis nauja emocija.  

 
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Nes tai padeda įsiklausyti į savo kūno virpesius. Kaip kitaip sužinosite, ko dar galima norėti miegamajame, nei iš literatūros?! Vienas iš būdų atskleisti nepažintus savo erotinės pusės niuansus – skaityti apie virpesius ir kaitrą ten ir mėginti pačiai tai pajusti. Na taip, – skaitydamos mokomės kepti pyragus, auklėti vaikus, būti kalėmis, vadovauti korporacijoms ir padovanoti sau orgazmą. Kaip ten sakoma – galiausiai mes pačios tapome vyrais, už kurių būtume norėjusios ištekėti jaunystėje?! Bet toks orgazmas geriau negu jokio. O moteris, kuri žino, kaip ji patirti su savimi, mokės išnaudoti ir partnerį. Ir niekada neverks viena. 

4. Nes tai išlaisvina ir skatina atsikratyti gėdos jausmo. Gyvenimas per greitas ir trumpas, kad dar labiau jį komplikuotumėte gėdos jausmu. Ypač – miegamajame. (Jeigu jums laisvas ir natūralus elgesys lovoje – savaime suprantama, galite praleisti šią pastraipą, bet patikėkite, ne tiek ir mažai moterų, kurioms doggy style pozicija ir uždegta šviesa – seksualinių žaidimų viršūnė ir beveik ištvirkimas).  Seka paprasta: pradžioje – paskaityti ir patikėti, jog kalbant apie seksą leistina viskas, kas patinka abiem partneriams,  paskui – susitaikyti su nepadoriomis mintimis galvoje; o galiausiai realizuoti jas lovoje. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Nes tai išmoko naujų žaidimų... (ne tik) lovoje. Atsibodo būti namų gerąja fėja, visus suprasti, skriaudas nukęsti, o bjaurų elgesį nuryti sukandus dantis? BDSM scenarijus – kur valdovė dominatriksė – jūs, o paklusnus nuolankusis tarnas – jis – teisėtas būdas paimti į rankas bizūnėlį ir panaudoti pagal paskirtį. Keli kirčiai (knygose aiškiai išdėstyta, kaip, kodėl ir ką daryti), aistringa smurto akto pabaiga ir jūs pasijusite atsirevanšavusi.

Vėlgi, kaip rašoma knygose, sutarkite stebuklingą žodį, sulig kuriuo viskas nutraukiama, būkite pasirengusi pasikeisti vaidmenimis ir nepamirškite, kad už lengvą kūno sužalojimą gali būti baudžiama. 

Partneris šaiposi iš jūsų sekso idėjų, jūsų erotinės bibliotekos ir apskritai laikosi nuostatos, kad dama lovoje atsiduria tik jo patogumui ir džiaugsmui? Gal reikėtų pagalvoti – o kam jums toks partneris?

6. Nes tai gali tapti puikiu vadovėliu ir jūsų partneriui. Jūsų partneris šaiposi iš jūsų sekso idėjų, jūsų erotinės bibliotekos ir apskritai laikosi nuostatos, kad dama lovoje atsiduria tik jo patogumui ir džiaugsmui? Gal reikėtų pagalvoti – o kam jums toks partneris? Arba – jei jis ne visai beviltiškas ar jums dėl kokių nors priežasčių reikalingas – imtis jį mokyti seksualumo abėcėlės. Pagal knygas!

Gal jums abiem tokios studijos patiks? O jei ne – jūs pati mokate dovanoti sau orgazmą. Ir – patikėkite – geras vibratorius geriau nei blogas vyras. Visapusiškai. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

7. Nes tai puiki pramoga, dėl kurios prieš nieką neturite teisintis ir dėl jos raudonuoti. Jūsų intelektualios draugės aiškina, kad prie tokios literatūros nesiliestų nė mūvėdamos guminėmis pirštinėmis? Na ir tegu nesiliečia (gal jos nė nesimyli, nežino, kaip pavadinti tai, kuo berniukas skiriasi nuo mergaitės, ir apskritai nenusideda mintimis?). Užtai jūs galite patrolinti pasipūtėles, papasakodamos, kaip puikiai audringa scena penkiasdešimtajame E.L.James knygos puslapyje atskleidžia dualistinę individo prigimtį ir dominuojančią kančios paradigmą. Ir tegu jos laužo galvą, ką turėjo omeny James. Ir jūs.  

Elaima.lt

Naujausi straipsniai