7 įstabūs faktai, kodėl jums būtina išgirsti dar vieną Kalėdinę dainą

radiocentras-gera-laukt
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-08 12:42
Kasmet prieš šventes radijo stočių grojaraščiai pasikeičia neatpažįstamai – į eterį su trenksmu grįžta Kalėdinės dainos. Bėda tik ta, jog melodijos tos pačios. Siekdama ištaisyti šią susiklosčiusią sudėtingą situaciją, radijo stotis „Radiocentras“ šiais metais į eterį leidžia savo dainą. Kūrinys, pavadinimu „Gera laukt“ skirtas visiems jums, laukiantiems gražiausių metų švenčių. Ją kūrė, rašė, įrašė ir net eteryje pristatė patys RC laidų vedėjai, o dainos atsiradimą lydi keletas intriguojančių faktų, kuriuos ir norime atskleisti.
  • Vienas dainos atlikėjų, ne pirmą kartą viešoje erdvėje sėkmingai repuoti bandantis Timūras Augucevičius, iš tikrųjų yra per šventes buvęs nuogas. Tiesa, tuomet jam buvo 1-eri ir centrinis šildymas veikė puikiai. Radijo laidų vedėjas per šventes nuogas būti dar planuoja ir ateityje.
  • Ryto laidos vedėja Livija Gradauskienė dainoje taria eilutes „silkės nekenčiu“. Deja, tačiau ši frazė dainos tekste atsirado tik dėl rimo. Livija iš tikrųjų labai mėgsta silkę.
  • Timūro partneris „Radiocentro“ eteryje, nuolat tobulėjantis vokalistas, Gedas Saročka plastmasinių eglučių niekada neperka, nes saugo gamtą, sportuoja, gražiai auklėja vaikus ir eglutę kasmet užsiaugina savo namo kieme.
  • Popietės laidos vedėjas Haroldas Šklėrius sudainavo priedainį kaip iš natų, nors natų niekas jam nedavė. Ne veltui Haroldo ateitis grupėje „Pikaso“ nėra miglota.
  • Dienos programos „Radiocentre“ vedėjai Jonas Norkevičius ir Giedrė Renevė vos išėję iš įrašų studijos pirminę dainos versiją nutekino šeimos nariams, tad piratinė dainos versija mp3 formatu jau sklando žemaitijoje.
  • Dainos prodiuseris Valdelis (Valdas Kabutavičius) sutiko dirbti prie projekto tik todėl, kad neseniai įsigijo naujas ausines ir jas labai knietėjo išbandyti.
  • Teksto autorė, ryto laidos vedėja ir prodiuserė Vaida Zakarkienė dainos eilutes „Raudonos nekenčiu, mėlyna man nusibodo, o ką jei per šventes aš būsiu nuogas“ sugalvojo ir vyro telefone užrašė važiuodama keliu „Utena – Vilnius“ ties Molėtais. Eismo sąlygos tuo metu buvo patenkinamos.

Radijo stoties „Radiocentras“ programų direktorius (redakcijai pavardė žinoma) šiuos faktus komentuoti atsisakė. „Nežinau, darė jie ten visi kažką užsidarę įrašų studijoj kokią savaitę“ – telefonu sakė nenusakomo amžiaus vyriškis.

Šventėms skirtą dainą „Gera laukt“ jau nuo šiandien išgirsti galite „Radiocentro“ eteryje, rasti socialiniuose tinkluose ir parsisiųsti, užsukę į radijo stoties tinklalapį rc.lt. „Radiocentras“ linki jums smagių švenčių!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai