7 „Instagram“ profiliai, kurie padės pasisemti sveiko maisto idėjų

Instagram / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-14 15:00
Sveikas maistas – naujoji religija. Daugelis mūsų jau visada skaito produktų etiketes, atsisako naudos neduodančio greitojo maisto. Ši banga ir mada paplitusi ir internetinėje erdvėje. Skubame dalintis „Instagram“ profiliais, kurie suteiks inspiracijų maitintis sveikiau.

Profilis skambiu pavadinimu Iquitsugar (Aš metu cukrų) turi 379 tūkst. sekėjų. Ir tai visai nestebina, nes cukraus baimė kausto daugelį žmonių, tačiau jo atsisakyti ar sumažinti yra gana sunku. Šiame profilyje rasite ne tik sveikų salotų ar sumuštinių, bet ir saldžių skanėstų, kuriems pagaminti nereikia cukraus! Tai rimta priežastis sekti šį profilį ir atsisakyti cukraus.

„Instagram“nuotr.
„Instagram“nuotr.

„Valgyk sveikai ir jauskis gerai!“, – šaukia dar vieno „Instagram“ profilio įkūrėja McKel Hill. Norite kasdien gauti sveikų inspiracijų? Apsilankykite. Paskyroje yra net 280 tūkst. sekėjų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Patiekalai su uogomis

„Instagram“nuotr.
„Instagram“nuotr.

Maisto specialistė Amelia Freer savo „Instagram“ paskyroje taip pat visus kviečia daugiau dėmesio skirti savo mitybai. Ji profilyje dalijasi tuo, ką pati augina, gamina ir valgo ir, beje, negaili patarimų ir kitiems. Pamatysite, kad sveika mityba gali būti ne tik skani, bet ir soti.

„Instagram“nuotr.
„Instagram“nuotr.

Dar vienas „Instagram“ profilis padės jums kitaip pažvelgti į mitybą ir susimąstyti, ką kasdien dedate į burną. „Tikras maistas – tikras gyvenimas“, – skelbia šeimos profilis. Jie dalijasi ne tik skanių patiekalų nuotraukomis, bet ir žavingiausiomis savo gyvenimo akimirkomis. Ir, beje, parodo, kad norint skaniai valgyti visai nereikia atsisakyti gyvenimo malonumų.

„Instagram“nuotr.
„Instagram“nuotr.

Ne vienos receptų knygos autorė Amber Locke savo „Instagram“ paskyroje dalijasi ne tik sveikų patiekalų receptais, bet ir kitais gyvenimo įpročiais. Kadangi Amber propaguoja žaliavalgystę, jos maistas – žaliavalgiškas. Beje, ji parodo, kad iš maisto galima daryti tikrą meną!

„Instagram“nuotr.
„Instagram“nuotr.

Blogerė Ella Woodward savo „Instagram“ paskyroje pritraukusi daugiau nei 1 mln. sekėjų. Tai iš tikrųjų įspūdingas skaičius. Ji tikina, kad sveikas maistas naudingas mums – jis gerina savijautą, odą priverčia spindėti, akis žibėti, suteikia daug energijos.

„Instagram“nuotr.
„Instagram“nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Daugumoje pirktų saldumynų – medžiagos, kurių apskritai neturėtų būti mūsų mityboje

Ji24.lt

Naujausi straipsniai