7 įkvepiančios trenerės, kurias verta sekti „Instagram“ tinkle

Įkvepiančios trenerės „Instagram“ tinkle / ©Instagram/biancamaycheah, kayla_itsines, natalieuhling nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-22 11:15
Atletiškos, įdomios, motyvuojančios – tokios yra šios septynios moterys, kurias seka tūkstančiai ar net milijonai gerbėjų visame pasaulyje. Jos įkvepia siekti kūno ir proto harmonijos: sveikai maitintis, sportuoti, domėtis mus supančiu pasauliu ir apskritai rūpintis savimi.

1. Kayla Itsines, 3,6 mln. sekėjų

Kvalifikuota fitneso trenerė iš Australijos Kayla Itsines dabar labai ant bangos. Milijonas moterų jos dėka pasiekė puikių rezultatų. Kaylos siūlomi pratimai – itin sunkūs, tačiau juos atliekant kūnas padailėja vos per kelias savaites.

2. Emily Skye, 1,1 mln. sekėjų

Kultinės dietų ir mankštinimosi programos F.I.T įkūrėja Emily Skye „Instagram“ tinkle noriai dalijasi trumpais pratimų filmukais, gražiomis nuotraukomis ir savo dailiu kūnu įkvepia daug moterų visame pasaulyje pradėti sportuoti.

3. Tracy Anderson, 197 tūkst. sekėjų

Tracy Anderson – garsi Holivudo žvaigždžių, tarp kurių yra ir aktorė Gwyneth Paltrow, trenerė. Tracy siūlomos mankštos – ne tik veiksmingos, bet ir įdomios, į pratimus ji nevengia įtraukti šokio judesių ir geros muzikos. Puikus energijos užtaisas.

4. Natalie Uhling, daugiau kaip 47 tūkst. sekėjų

„Nesvarbu, kas nutiktų, prakaituok kasdien“ – tai fitneso trenerės, modelio, atletės, dizainerės bei stilistės Natalie Uhling moto. Visa jos „Instagramo“ paskyra yra viena didelė motyvacija. Natalie sukūrė kelias itin populiarias fitneso programas, tokias kaip „JumpCut“, „Triple Threat“ ir „Summer Series“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką valgo mitybos specialistai (V): Toma Eroglu

Sweating with @thecoveteur ???? Story live now on @thecoveteur. To see full workout click on link in profile. ???? @jakerosenberg

A photo posted by N a t a l i e U h l i n g (@natalieuhling) on

5. Jen Selter, 7,7 mln. sekėjų

Niujorkietė Jen Selter yra fitneso modelis, atstovaujanti daugybei prekių ženklų, ir vieno gražiausių „Instagram“ kūnų savininkė. Ji pelnė „belfies“ karalienės titulą (angl. „butt selfies“ santrumpa) ir milijonams moterų pataria, kaip taisyklingai sportuoti ir motyvuoti save tęsti pradėtą darbą.

 

70 degrees in November works for me : ) Central Park is beautiful in the Fall ????????????

A photo posted by Jennifer Selter (@jenselter) on

6. Rachel Brathen, 1,7 mln. sekėjų

Karibų salloje Aruboje reziduojanti tarptautinė jogos trenerė Rachel Brathen keliauja per pasaulį ir įamžina jogos pozas įdomiausiose, gražiausiose ar netikėčiausiose vietose. Jos knyga „Yoga Girl“ tapo bestseleriu ir yra išversta į daug kalbų. Joga Rachel – ne tik sportas, bet ir kūno bei sielos gydymas.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 plaukų stilistai, kuriuos verta sekti „Instagram“ tinkle

7. Bianca Cheah, 117 tūkst. sekėjų

„Sporteluxe.com“ kūrybos direktorė ir įkūrėja, verslininkė, kvalifikuota jogos instruktorė, modelis. Viena stilingiausių Australijos fitneso aktyvisčių Bianca Cheah puikiai supranta, kaip svarbu moterims gerai jaustis ir atrodyti.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai