7 eurai už šaltibarščius Palangoje per brangu ir Žilvinui Grigaičiui

Žilvinas Grigaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasara rieda į pabaigą, o diskusijos apie lietuviškas atostogas nesibaigia. Nepaisant to, kad vasara neapdovanojo šiltais orais ir saule, iki šiol netyla diskusijos, kad poilsis Lietuvos kurortuose tampa prabanga.

Verslininkai verkia – tokios siaubingos vasaros dar nebuvo, poilsiautojai skaičiuoja – savaitgalis lietuviškame pajūryje kainuoja tiek pat kiek savaitė Graikijoje, Ispanijoje ar Turkijoje penkių žvaigždžių viešbutyje, kur viskas įskaičiuota.

LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta” ketvirtadienio vakarą – audringa diskusija apie neįtikėtinus kainų šuolius kurortuose. Kur tai matyta, kad tektų mokėti 2 eurus už galimybę pasinaudoti tualetu ar už telefono pakrovimą.

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„500 eurų už tris dienas Nidoje. Gyvenau kukliai, tikrai be ikrų pusryčiams“, – sako žurnalistas S.Vaitulionis.

„Mano viešbutyje šaltibarščiai nepabrango, jie tekainuoja 4,50 eur”, – sakė vienas Palangos verslininkas.

„Ar jūs kada nors mokėjote 15 litų už dubenėlį šaltibarščių? Juk už tiek visą kibirą jų galima pagaminti”, – eurus litais pavertęs piktinosi aktorius ir prodiuseris Mindaugas Sėjūnas.

Verslininkas Žilvinas Grigaitis pridūrė, kad Palangoje jam teko valgyti ir dar brangesnius šaltibarščius, kurie kainavo 7 eurus arba 24 litus.

Pajūrio verslininkai atšauna – užsidirbti turime vos 30 dienų.

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Grupės „Sirenos” dainininkė Renata Klimaitytė prisiminė šią vasarą įvykusią istoriją kai jai teko ieškotis apartamentų vienai parai, kad po koncerto galėtų pernakvoti pajūryje.

„Jūs įsivaizduokit, mums pasiūlė liukso klasės apartamentus už 100 eurų. Kai pamatėme buto nuotraukas, pakraupome. Ten buvo tik spintelė, sofa ir stalas, akivaizdžiai likę dar nuo sovietinių laikų”, – piktinosi atlikėja.

Vis dėlto, verslininkas Žilvinas Grigaitis gynė Lietuvos pajūrį. Jis tikino, kad mes turime patį geriausią smėlį, su dviračiu galima nuvažiuoti į oro uostą ir netgi pirtį paplūdimyje, o to nerasi net prabangiausiuose Prancūzijos Rivjeros kurortuose: „Aš myliu Palangą ir niekur kitur neįsivaizduoju savo vasaros atostogų.”

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau