7-erių britė – nauja interneto sensacija: žiūrėkite video, kaip ji scenoje pamėgdžioja Taylor Swift

Xia Vigor / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-17 11:44
Internete kyla nauja žvaigždė. 7-erių britei Xia Vigor konkurse „Your Face Sounds Familiar Kids“ neįtikėtinai pamėgdžiojus Taylor Swift, pasirodymo įrašo peržiūros per kelias dienas perkopė milijoną. Mergaitė ne tik puikiai sudainavo atlikėjos kūrinį „You Belong With Me“, bet ir tiksliai atkartojo sceninę aprangą bei visą šokį.

„Your Face Sounds Familiar Kids“ – Filipinuose rodoma laida, kurioje dalyviai turi dainuoti ir stengtis kuo įtikinamiau įkūnyti kokią nors žvaigždę.

Šeštadienį čia dalyvavusios 7-erių britės pasirodymas konkurse tapo tikra sensacija. Pasirinkusi 2008 metų Taylor Swift hitą „You Belong With Me“, ji ne tik puikiai sudainavo, tačiau ir tiksliai atkartojo dainininkės judesius.

Xia taip pat buvo apsivilkusi tokią pačią uniformą, kokią vilkėjo ir Taylor savo ture „Fearless tour“. Vidury dainos šokėjai mergaitei lygiai taip pat nuplėšė drabužius ir ji liko su blizgančia suknele.

Mažosios žvaigždės pasirodymas socialiniuose tinkluose, kanale „Youtube“ peržiūrėtas jau daugiau nei milijoną kartų.

Xia Vigor pasirodymas

Taylor Swift pasirodymas

Tai ne pirmas kartas, kai Xiai pavyksta puikiai įkūnyti garsenybę – praėjusiais metais tame pačiame talentų konkurse ji mėgdžiojo Seleną Gomez.

7-erių mergaitė ne tik įkūnija žinomus dainininkus, ji dažnai pasirodo ir televizijoje. Kartu su Billy Crawford ir Vhong Navarro ji veda laidą „Xia and Kuys“, taip pat vaidina reklamose.

Mažoji žvaigždė feisbuke turi daugiau ne 75 tūkst. sekėjų ir beveik 120 tūkst. instagrame.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai