7 dalykai, apie kuriuos nebūtina raportuoti vyrui

Moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-13 18:16
Net ir toms damoms, kurios tikina, kad su vyru – jiedu geriausi draugai, neturintys vienas nuo kito jokių paslapčių, kartais vis tik pravartu prikąsti liežuvį ir prisiminti, kad vyras yra vyras, o ne jūsų draugė, mama ar auklė.

Dar viena pora

Batų, aišku. Vyrai yra tokie sutvėrimai, kurie niekaip nesupranta, kad moteriai reikia dar vienos batų poros, nes ir taip jie iš spintų verčiasi. Geriau jiems nieko neįrodinėti, o tiesiog tyliai ramiai nusipirkti. (Jei, aišku, sąskaitos apmokėtos, šaldytuvas pilnas, o iki kitos algos nereikės badauti). Vyrai paprastai neskiria atspalvių, taigi moterys dažnai naiviai išpučia akis ir paaiškina: „Šitie smėliniai? Taigi jau seniai turėjau“. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Negatyvi informacija

Jei kas nors iš draugų, kolegų ar giminaičių ką nors negero kalba apie jūsų vyrą, nebūtina jam tuoj pat skambinti ir pažodžiui cituoti. Svarbiausia, kad jums jis – pats geriausias, jūs su juo gyvenate, o ne jūsų teta, kuriai nepatiko jo žvilgsnis. 

Seni romanai

Kiek turėjote partnerių, dėl kurio iš jų buvote pametusi galvą – tokia „nuoširdi“ informacija tikrai nepradžiugins jūsų gyvenimo draugo.

Kiek turėjote partnerių, dėl kurio iš jų buvote pametusi galvą ir kurį iki šiol prisimentae – tokia „nuoširdi“ informacija tikrai nepradžiugins jūsų gyvenimo draugo. Argumentas, kad „man nėra ko slėpti“ čia abejotinas. Įsivaizduokite save jo vietoje: kaip jūs jaustumėtės, jie jis išsamiai aptarinėtų savo buvusias mergužėles?

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Draugystė su „eks“: ar tai įmanoma?

Išorės pokyčiai

Taip taip, visos tekėjome už Apolonų, bet dalis jų dabar užsiaugino pilvukus ir šiek tiek prapliko. Nėra ko baksnoti jam į vestuvių nuotraukas ir aikčioti, kad dabar net pusė jo netilptų į tą šviesų švarkelį. Tebemylite jį? Jis vis dar toks pat švelnus ir atidus? Tada patylėkite.

Vonios procedūros

Visai nebūtina atskleisti savo grožio paslapčių bei intymiosios higienos niuansų. Vyrui visai nebūtina žinoti, kur ir kaip šalinate nepageidautinus plaukelius, tegul jis mato rezultatą. Ir juo džiaugiasi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sapnų pasaulis

Vyrams dažnai nesuprantami moteriški svaičiojimai apie „reikšmingus“ sapnus, jų aiškinimai ir fantazijos „ką tai galėtų reikšti“.

Kažin, ar verta entuziastingai pasakoti, kokį puikų erotinį sapną sapnavote, jei jo herojus buvo bendradarbis ar buvęs vaikinas... Be to, vyrams dažnai nesuprantami moteriški svaičiojimai apie „reikšmingus“ sapnus, jų aiškinimai pagal sapnininką ir fantazijos „ką tai galėtų reikšti“. Jiems viskas aišku: susapnavo žuvį – eis žvejoti. 

Vaikų prašymai

Jei tėtis griežtesnis, o mama nuolaidesnė, vaikai dažnai mamos prašo: „Tik nesakyk tėčiui“. Jei tai menkniekis, tikrai nesakykite, tegul tai bus jūsų paslaptis. 

Sakote, tai visiškos smulkmenos? Teisingai. Bet jos labai dažnai apkartina porų gyvenimą...

Elaima.lt

Naujausi straipsniai