65-ąjį gimtadienį švenčianti Brigitte Macron – trykštanti gyvenimo džiaugsmu

Brigitte Macron / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-13 11:11
Kad ir ką sakytų pataikūnai, pirmosios Prancūzijos poros amžiaus skirtumas – veik ketvirtis amžiaus – matyti. Tačiau Brigitte Macron biografė Maëlle Brun įsitikinusi: ši moteris pakeri neįtikėtinu gyvenimo troškuliu. Balandžio tryliktąją jai sunkanka šešiasdešimt penkeri.

Ir tai yra didžioji jos paslaptis – o ne puikiai išlaikyta figūra, dešimt porcijų vaisių ir daržovių per dieną ar tobulai tinkantys „Louis Vuitton“ kostiumėliai. Žinoma, neoficiali biografija, kurios autorė – bulvarinio žurnalo „Closer“ žurnalistė, gal ir nėra patikimiausias šaltinis, bet tarp atsiliepimų apie bemaž 200 puslapių knygą vyrauja palankūs, atviros kritikos ne tiek ir daug.

Sunku įvertinti, kiek tiesos yra neseniai pasirodžiusios „Brigitte Macron: L’Affranchie“ („Brigitte Macron. Laisva moteris“) puslapiuose. Bet išgalvoti faktus būtų buvę neatsakinga – daugelis tų dienų liudininkų dar gyvi (tiesa, Brigitte tėvai jau mirę). Ji – jauniausia iš šešių vaikų, augusių konditerijos kompanijos savininkų Trogneux šeimoje. Brigitte buvo aštuoneri, kai automobilio avarijoje žuvo nėščia vyresnioji jos sesuo su vyru. Tais pačiais metais nuo apendicito komplikacijų mirė kitos sesers dukra. Ir namiškių (ypač – tėčio) numylėtinė Brigitte – gera mokinė, Amjeno čiuožimo komandos narė – savaime jiems tapo paguoda.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Trogneux galėjo didžiuotis savo atžala – ji tapo mokytoja, prancūzų kalbos ir literatūros bei lotynų kalbos specialiste, grįžo dėstyti į Amjeną, ištekėjo už bankininko André-Louis Auzière (66), pagimdė tris vaikus. Tipiškas nusisekęs aukštesnės nei vidurinės klasės atstovų gyvenimas – iki pat tos dienos, kai tuomet 38-erių Brigitte sutiko Emmanuelį – būsimąjį Prancūzijos prezidentą Emmanuelį Macroną (40).

Be abejonės, smalsią publiką domina, kada gi tiksliai tarp mokinio ir mokytojos užsimezgė netoleruotinas ryšys ir ar Emmanueliui tada buvo bent 15 metų? Tačiau, kad ir kiek jam būtų buvę, ištekėjusios mokytojos ir mokinio ryšys jėzuitų licėjuje ir šiandien būtų skandalas. Ką jau kalbėti apie dešimtąjį dešimtmetį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Garbioji visuomenė ne tik nusisuko nuo Brigitte, bet ir kalė prie kryžiaus jos tėvus. Macrono tėvai uždraudė Trogneux artintis prie sūnaus bent iki šio pilnametystės, tačiau Brigitte ir Emmanuelis pasirodė nepalaužiami ir patvirtino teisę į savo meilę. Iki šiol jie – darni pora.

Naujausi straipsniai