62 kg svėrusi „sirena“ Gintarė Mackelaitė lengvai atsikratė 15 kg ir nepatikusio pilvuko

Gintarė Mackelaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-27 17:24
Grupės „Sirenos“ narė Gintarė Mackelaitė (22) kiek daugiau nei per metus atsikratė 15-os kilogramų svorio. Dabar 160 cm ūgio šviesiaplaukė sveria 47 kg ir džiaugiasi, kad anksčiau nuotaiką gadinusio pilvuko atsikratė labai lengvai. Kaip jai pavyko?

Kiek daugiau nei prieš metus 62 kilogramus svėrusi G.Mackelaitė nesijautė stora. Niekas jai taip ir nesakė. Vis dėlto kartais mergina pasijausdavo nepatenkinta savimi – labiausiai jai nuotaiką gadino priekin atsikišęs pilvukas, kurio juk nei labai paslėpsi, nei žinai, kaip atsikratyti. 

„Kompleksavau dėl pilvuko. Man atrodė, kad esu jauna mergina, o atrodau neprisižiūrėjusi. Todėl vieną dieną nusprendžiau, kad jeigu noriu mylėti save ir sau patikti, reikia kažką daryti, o ne sėdėti vietoje ir kompleksuoti“, – Žmonės.lt pasakojo G.Mackelaitė.

Mergina ryžosi pakeisti savo gyvenimo būdą. „Kadangi nelabai žinojau, nuo ko pradėti, visų pirma skaičiau straipsnius apie svorio metimą. Domėjausi, kaip atsikratyti svorio neįdedant didelių pastangų, koreguojant mitybą. Pradžioje kiek prisibijojau sporto – nežinojau, kaip reiktų elgtis atėjus į sporto salę. Todėl pirmiausia aiškinausi, kaip, kiek ir kada valgyti. Apdorojau informaciją ir praktikavausi“, – pasakoja ji. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ką iš tų straipsnių Gintarė išmoko? „Nereikia daryti nesąmonių ir laikytis dietos. Negaudamas maisto organizmas patiria šoką, todėl pradeda kaupti medžiagas. Taigi aš elgiausi priešingai – ėmiau valgyti daug, tačiau normalų maistą: virtą vištienos krūtinėlę, kitus sveikesnius produktus. Gėriau daug vandens, nemažai judėjau“, – vardija. 

Savęs riboti ir skriausti mergina visai nenorėjo: „Atsisakiau kiaulienos. Svarbiausia buvo atsisakyti visokių pyragaičių. Negaliu sakyti, kad jų visai nevalgau – labai mėgstu saldumynus, taigi save palepinu. Bet saldumynų kiekį sumažinau: supratau, kad juos gali atstoti vaisiai. Priešingai nei kiti, visiškai neatsisakiau bulvių. Kartais jas valgau, bet, aišku, ne kiekvieną dieną. Tiesiog manau, kad gyvenimas negali būti laimingas, jei nedarome to, kas malonu. O maistas yra vienas didžiausių malonumų. Kam atsisakyti? Reikia sumažinti kiekį!“

Kadangi į sporto klubą ji eiti pradžioje nesiryžo, daugiau judėti ėmė namuose. „Namų sąlygomis dariau mankštas – ieškojau pratimų internete. Vėliau to ėmė nebepakakti, taigi pradėjau eiti į sporto salę. Nelabai dažnai ten užsukdavau – po porąkart per savaitę. O ilgainiui panorau ir dar kažko kito – pasirinkau vandens aerobiką. Kiti galvoja, kad tai paprasta, neįdomu, neatneš rezultatų. Klystate – tai ir malonumas, ir būdas lieknėti“, – tikina Gintarė. Vandens aerobika jai taip patiko, kad dabar ji net pati veda treniruotes.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto G.Mackelaitė tikina, kad norint numesti svorio eiti į sporto klubą ar kokias treniruotes būtina tikrai nėra: „Ir namie galima daugiau pajudėti, dažniau pasilankstyti šluojant grindis. Viskas įmanoma. Juk ne visi turi pinigų sporto klubui... Bet ne tik jis gali padėti atsikratyti svorio. Pats svarbiausias yra pozityvus mąstymas. Tik pozityvus, truputį kitoks mąstymas gali padėti numesti svorio. Dietos laikymasis nėra požiūrio pakeitimas. Reikia susidraugauti su sveikos gyvensenos idėja, domėtis, kaip sveiką maistą paversti dar ir skaniu. Visas merginas, norinčias numesti svorio, labai suprantu. Galite drąsiai kreiptis, jeigu jums reikia pagalbos.“

Kaip pasikeitė atlikėjos gyvenimas numetus 15 kg? „Esu laimingesnė. Man lieknėjant ir šiaip gyvenime daug kas pasikeitė, tačiau kūno pokyčiai prie savijautos tikrai prisidėjo. Paprasčiausiai kai labiau pasitiki savimi, dažniau sekasi“, – šypsosi. 

Norėdama sulieknėti Gintarė Mackelaitė laikėsi tokio režimo:

  • Rytą pradeda nuo stiklinės vandens;
  • Pusryčiams valgo košę, pagardintą džiovintais vaisiais, razinomis ar jogurtu;
  • Užkandžiavo obuoliais, valgė daug kitokių vaisių;
  • Pietums valgo troškintą vištieną su daržovėmis arba cezario salotas;
  • Vakarienei rinkosi varškės produktus.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai