62-ejų A.Bunikienė džiaugiasi ir žiema, ir puikia figūra: „Prisnigus noriu eiti į kiemą ir sportuoti“

Audronė Bunikienė / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį sausį lietuvius tiesiog užbūrė pasakiška žiema. Vieni kelia nuotraukas, kaip su vaikais lipdo sniego senį, kiti – kaip grūdinasi lediniame ežero vandenyje. Drabužių dizainerė Audronė Bunikienė (62) taip pat džiaugiasi jos kiemą papuošusia balta spalva. Žmonės.lt ji išduoda, kad prašviesėjęs metas nebyliai ragina sugrįžti prie sporto.

„Kai taip gražu, prie namų įsiamžinau ir su maudymuku, ir su suknele. Kodėl gi ne? Šis žiemos grožis įkvepia“, – Žmonės.lt kalbinama šypteli Audronė. 

Pašnekovė tikina paprastai žemoje temperatūroje ilgai išbūti negalinti ir labiau mėgstanti vasarą, kai klimatas persimaino ir pasidaro šilta. Tiesa, sniego sukurtam kraštovaizdžiui ji niekuomet neatsispiria.

Audronė Bunikienė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Specialiai nesigrūdinu, tačiau visuomet inspiruoja grožis. Jei matau, kad pasnigo, noriu eiti ir sportuoti tiesiog savo namų kieme. Paprastai man beveik visuomet šalta, sakyčiau 38-ių laipsnių temperatūra – tobuliausia, todėl tikrai neįsivaizduoju savęs, žiemos sezonu neriančios į ledinį vandenį. Paprasčiausiai kas kartą, pamačiusi pusnimis pasipuošusį kraštovaizdį, aš be galo juo žaviuosi, mane taip pakeri ta balta spalva, kad bėgu į kiemą ir noriu ten praleisti, kiek įmanoma daugiau laiko“, – pasakoja moteris.

Audronė Bunikienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Sode Audronė dažnai bėgioja, kaip sako, ten ir vėjo dažniausiai nebūna. Kartais ji net juokauja, kad nusirengus nešalta, o tik užsidėsi drabužius ir jau žiūrėk, ieškai kur šilčiau į antklodę įsisukti.

„Toks keistas dalykas ir su pačiu sportu... vos sniegas ištirpo – jau nebetraukia. Esu kraštutinumų žmogus – kartais galiu mankštintis ir ryte, ir vakare, o būna ateina toks laikas, kai sau beriu pažadus, bet sporto kilimėlis taip ir guli kampe nejudinamas. Vis sakau: nuo pirmadienio“, – pasakoja Audronė.

Dizainerė, nors ir galėtų sportuoti kasdien, mat jos namuose beveik visa sporto salė įrengta, to nedaro. Atvirauja, jog kartais sunku nugalėti vidinį tinginį.

Paklausus Audronės, kokia jos jaunystės paslaptis, ši prisipažįsta vienos tokios neturinti.

„Kai manęs to kas teiraujasi, dažnai improvizuoju. Manau, tikrai kiekvienas  galime sau pažerti priekaištų, kažkuo nepatinkame ar neįtinkame sau. Kai būnu vakarėlyje, su makiažu, pasipuošusi – žinoma, jaučiuosi gerai, bet kas rytą atsistojusi prieš veidrodį to paties vaizdo juk nematau. Nesidažau vos išlipusi iš lovos. Kartais net žiūriu į savo atspindį ir sakau: veidrodi, kokias tu nesąmones rodai. Galvoju, na, palauki, tuojau pasitelksiu moteriškas gudrybes. O šiaip tai, vienintelis dalykas, ko iš manęs neatimsi, tai – janatviškumas“, – pasakoja Audronė. 

Moteris visuomet stengiasi išlikti nuoširdi ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka. 

„Jei kas parašo ar pasako, kad aš iš tikrųjų vaidinu ir man nėra taip gerai, tai klysta. Esu tikrai be galo laiminga ir man smagu taip gyventi. Norisi skleisti pozityvą, pasitempti, nenusiminti ir įkvėpti kitus. Šiuo niūriu metu to daugeliui itin trūksta“, – kalba Audronė.

Drabužių kūrėja juokiasi – kartais tikrai atrodo, kad jos pase neteisybė parašyta.

„Aš visko noriu, visur lekiu, kiekvieną akimirką kažko prisigalvoju. Tas mano užsidegimas – iš begalinės meilės gyvenimui. Gali juk tepti kokį nori kremą, daryti plastines operacijas, jei tavo tik išorė bus graži, o viduje niekas nekirbės – tai tebus apgaulė. Kai turi parako, tai ir blakstienos kartais gali būti nedažytos, visiškai nesvarbu“, – Žmonės.lt pasakoja Audronė.

Audronė Bunikienė (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau