61-jame „Kanų liūtų“ festivalyje Davidas Hasselhoffas ir Sarah Jessica Parker papirko nuoširdumu

Sarah Jessica Parker / Gedmanto Kropio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Karolina Tomkevičiūtė
Publikuota: 2014-06-16 23:01
Sekmadienį Kanuose prasidėjo didžiausias kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai“.

61-asis festivalis šiemet tradiciškai dalyvius vilioja gausybe pranešimų, kuriuos skaito įvairių sričių specialistai: nuo rinkodaros ir reklamos specialistų iki inžinierių, sportininkų ir menininkų. Daug festivalio dalyvių dėmesio susilaukia ir pramogų pasaulio atstovai bei jų pranešimai. Pirmąją festivalio dieną „Kanų liūtų“ scenoje pasirodė ir legendinė serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Davidas Hasselhoffas, kuris susirinkusiuosius žavėjo savo nuoširdžiu bendravimu.

„Gelbėtojas“ susirinkusiems pasakojo apie slapyvardžio Hoffas fenomeną, kuris savo populiarumu nustelbė tikrąjį D.Hasselhoffo vardą.

Po pranešimo aktorius draugiškai bendravo su publika ir mielai pozavo asmenukėms. Daugiau apie legendinio aktoriaus pasirodymą „Kanų liūtuose“ skaitykite šį ketvirtadienį žurnale „Žmonės“.

Gedmanto Kropio/Žmonės.lt nuotr.
Gedmanto Kropio/Žmonės.lt nuotr.

Antrąją festivalio dieną didžiojoje scenoje pasirodė dar viena populiari ekranų žvaigždė, serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker. Žinoma aktorė dalijosi mintimis apie serialo kūrybos aspektus, moteris, madą, reklamą bei komplikuotą savo santykį su socialiniais tinklais. Aktorė taip pat papasakojo apie naujausią savo inicijuotą projektą, kuris skatina JAV vaikų meninius gabumus.

Sarah Jessica Parker džiaugėsi, kad į nepažangiausias JAV mokyklas atvedus menininkus, viskas pasikeitė kardinaliai: moksleiviai tapo geresni, pradėjo geriau mokytis, sveikiau maitintis, gražiau elgtis bei bendrauti. Aktorę sužavėjo, kad meninio ugdymo skatinimas mokyklose davė apčiuopiamų vaisių – vaikai ėmė pasitikėti savimi kaip asmenybėmis ir didžiuotis savo atrastais gabumais.

Gedmanto Kropio/Žmonės.lt nuotr.
Gedmanto Kropio/Žmonės.lt nuotr.

Naujausi straipsniai