61-erių Madonna pozavo be drabužių: demonstravo kaip gyja po traumos

Madonna / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pirmadienį 61-erių sulaukusi popkaralienė Madonna, vilkinti vien apatiniais ir prie jų derančia skrybėle, įsiamžino asmenukėje. Prieš veidrodį pozavusi moteris sulaukė didžiulio gerbėjų dėmesio. Apie garsenybės ritualus bei dietas jau seniai sklandė įvairiausios legendos – šįsyk ji vėl pademonstravo savo liekną figūrą.

„Visi mes į kažką atsiremiame“ – skelbė su ramentu pozavusi Madonna. Kovo mėnesį vieno iš savo pasirodymų metu ji patyrė traumą, todėl teko nukelti ne vieną pasirodymą.

Per jos performansą buvo patraukta kėdė, ant kurios Madonna turėjo atsisėsti – dėl to ji skaudžiai „nutūpė“ ant savo uodegikaulio ir kurį laiką popkaralienei teko susilaikyti nuo bet kokių koncertų bei vaikščioti su ramentais.

Tiesa, pasirodymą, kuriame teko skaudžiai „prisėsti“, žymioji atlikėja „atlaikė“ iki pat galo – kaip ji pati teigė, šiaip ne taip pavyko išgyventi.

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch................ ????

A post shared by Madonna (@madonna) on

„Nemėgstu nuvilti savo klausytojų, tačiau šiai suklijuotai lėlytei reikėjo pagulėti kelias dienas lovoje tam, kad galėtų tęsti koncertinį turą „nesulūžusi dalimis“, – tuomet kalbėjo ji, pamažu gyjanti po traumos.

Kaip ir daugelis kitų atlikėjų, šiemet Madonna buvo priversta atšaukti ir savo likusius turo „Madam X“ pasirodymus dėl koronaviruso pandemijos. Net ir atsigavusi po traumos, ji nebūtų galėjusi tęsti savo gastrolių.

Skandalingais pareiškimais ir nuotraukomis internete garsėjanti atlikėja balandžio mėnesį buvo pareiškusi savo socialinių tinklų paskyrose, jog testų metu buvo nustatyta, kad jos kūne yra antikūnių, kovojančių su koronavirusu, o norėdama atšvęsti sėkmingus tyrimų rezultatus ji sugalvojo pasivažinėti automobiliu, žemai nuleidusi automobilio langų stiklus ir „pilnais plaučiais įkvėpdama to gaivaus Covid-19 oro“.

Hito „Material Girl“ kūrėja kitą dieną pranešė, kad „jai saulė vis dar šviečia ir ji jaučiasi puikiai po vakarykštės išvykos“.

Madonna (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau