6 žingsniai po skyrybų

Konfliktuojanti pora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-05 17:29
Juos patartina žengti iškart: nesidairant į šalis ir neklausant labiau patyrusių draugių pamokymų.

1. Nesvarbu, ar jau apsipratote su ta mintimi, jog likote viena, ar viskas dar labai jautru – prie jūsų lovos turėtų gulėti viena knyga - C.P. Estes „Bėgančios su vilkais“. Iš jos pasisemsite moteriškos stiprybės, minčių apie nesibaigiantį gyvenimo ciklą ir jūsų vidinius resursus, kurių net neįtarėte. 

2. Pakeiskite aplinką. Išvažiuokite, kur tik galite ir kur tik leidžia finansinė padėtis. Geriau ten, kur nesate buvusi ir kur už kiekvieno kampo netyko prisiminimai. Tai būtina, kad nustotumėte virti savo sultyse ir į situaciją pažvelgtumėte kitokiu žvilgsniu. Ne kaip palūžusi moteris, o kaip žmogus, gyvenantis pilnakraujį gyvenimą. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Išplėskite bendravimo ratą. Dėl sugriuvusios santuokos guodžiatės toms pačioms trims draugėms? Ir mintinai žinote, ką jos pasakys? Aplink pilna įdomių žmonių – be to, jiems nereikės nieko aiškinti apie skyrybas.

4. Imkitės kūrybos. Gal prieš santuoką kažką mėgote, o paskui tam stigo laiko? Piešėte? Šokote? Rašėte eilėraščius? Mezgėte? Vertėtų perkelti dėmesį nuo didžiai gerbiamos eks vyro personos į malonesnius užsiėmimus. 

5. Paimkite popieriaus lapą ir parašykite, kokią save norėtumėte matyti po 5 metų. Nesidrovėkite – nieko nėra neįmanomo! 

Aprašykite, kaip įsivaizduojate: 

  • išvaizdą; 
  • asmeninį gyvenimą;
  • karjerą;
  • vaikus;
  • finansus;
  • būstą.

Aprašykite vieną laimingą savo gyvenimo dieną po penkerių metų. Ką jaučiate? Kiekvienas sakinys turėtų prasidėti žodeliu „Aš“. Toks pratimas padės pajausti, kad turite šviesą ateitį. 

Neklausykite draugių, kurios sako, kad jums būtina „kažką“ susirasti. Ne „kažką“ – o gerą vyrą, kurį tikrai įsileisite į savo gyvenimą, kai būsite tam pasiruošusi.

6. Neieškokite kito vyro, jei tam dar nėra poreikio. Neverta skubėti, net jei jūsiškis jau vedė ir turi vaikų – tai jo gyvenimas, ne jūsų. Ir neklausykite draugių, kurios sako, kad jums būtina „kažką“ susirasti. Ne „kažką“ – o gerą vyrą, kurį tikrai įsileisite į savo gyvenimą, kai būsite tam pasiruošusi. Tai nereiškia, kad negalite susitikinėti su pažįstamais vyrais – tiesiog išgerti kavos. Neapsunkinkite savęs mintimis apie esą būtiną seksą – jei to nesinori, nereikia savęs versti. Be to, moters organizmas yra toks: kuo mažiau sekso, tuo mažiau jo ir norisi. Ir atvirkščiai. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai