6 priežastys, kodėl poros turėtų keliauti kartu

Poros laisvalaikis. / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-12 21:38
Keliavimas jus gali pakeisti – kaip individus ir kaip porą. Ir ne tik jus. Moksliškai įrodyta, kad keliavimas kartu pakeičia poros gyvenimą. Jei dar to nedarėte ar tiesiog mąstėte kartu pakeliauti, štai keli patarimai. Nedvejokite. Važiuokite, net jei tai bus vienintelis dalykas, kurį padarysite kartu, rašo mensxp.com.

1. Atrasite vienas kitą

Dažnai, būnant santykiuose, atrodo, kad vienas kitą labai gerai pažįstate, ir nebėra nieko, ko dar vienas apie kitą neišsiaiškinote – puikiai žinote vienas kito įpročius, keistenybes, mėgstamas spalvas, patiekalus ir t. t. Tačiau kelionėje išeinate iš savo komforto zonos; tada iš tiesų atrandate vienas kitą – kas iš tiesų esate, kai nesate savimi.

Galite išsiaiškinti, kad jūsų partneris yra puikus navigatorius, o jūs – ne. O gal suvoksite, kad jūsų partneris taip žavingai susipažįsta su naujais žmonėmis, kad galite įsimylėti.

2. Išmoksite prisitaikyti

Nors ir trumpam, tačiau išmoksite prisitaikyti prie vienas kito, prie naujo miesto, naujos kultūros, apskritai prie naujo gyvenimo būdo. Jūs suvokiate, kad esate ne savo komforto zonoje, bei žinote, kad viskas vyks ne taip, kaip būtų pažįstamoje aplinkoje. O tai automatiškai išprovokuoja prisitaikymą. Pradedate suvokti kažkokios aplinkybės apribojimų nebuvimą, todėl sukatės iš padėties kartu – nuo transporto iki kalbos; nuo finansų iki naujų dalykų išbandymo.

TAIP PAT SKAITYKITE: 3 auksinės taisyklės pirmosioms atostogoms kartu su mylimuoju

3. Dirbsite kaip komanda

Santykiuose išskiriamos dvi fazės: viena – prieš kelionę kartu, o kita – po kelionės kartu. Kai keliaujate, išbandomas jūsų komandinio darbo suvokimas – nuo žemėlapio skaitymo iki tikslo pasiekimo. Pamatote vienas kito stiprybes bei silpnybes per kitą prizmę ir pradedate iš tikrųjų pildyti vienas kitą. Jei jis nagrinėja žemėlapį, jūs bendraujate su vietiniais. Jei ji apsipirkinėja, vyras laiko krepšius (jūs ir taip tą darytumėte, bet esmę supratote).

4. Turėsite bendrą tikslą

Kai patirsite, ką reiškia turėti panašų požiūrį, bendras priežastis siekti tikslo – tada žinosite, kad sukūrėte tobulus santykius.

Žinoma, jūs norite būti kartu – ar galėtų būti didesnis bendras tikslas, ar ne? NE. Noras būti kartu ir noras daryti viską, ko prireiks, kad būtumėte kartu, yra du skirtingi dalykai. Galbūt prieš kelionę buvote ta pora, kuri norėjo būti kartu amžinai; kelionės metu atsiranda ryšys ir gimsta meiė, ir būtent todėl po kelionės tampate pora, kuri padarys viską, kad tik išliktų kartu. Atsiranda panašus požiūris į gyvenimą, į potyrius – tai tampa jūsų kaip poros dalis. Tai tampa jūsų santykiu atramos taškas. Kai patirsite, ką reiškia turėti panašų požiūrį, bendras priežastis siekti tikslo – tada žinosite, kad sukūrėte tobulus santykius.

5. Seksas taps dar įspūdingesnis

Moksliškai įrodyta, kad esant gilesniam ryšiui, seksas tampa nepaprastas ir magiškesnis. Kai pamatote, koks partneris yra ne komforto zonoje, kai sužinote, ką jis sugeba, kai suvokiate, kad suprantate vienas kitą be žodžių, dar labiau įsimylite žmogų, ir tai nėra kažkas beatodairiško. Jūs žinote, kad šis žmogus pakeis jus, pakeis jūsų gyvenimą – į gera. Tad po dienos kitame mieste, po visų vaikščiojimų ir miesto tyrinėjimų, atrandate vienas kitą kosminiame lygyje. Seksas tampa toks nuostabus, kad galėtumėte jį pavadinti dievišku ir jaustis šventu.

6. Kursite prisiminimus

Tai bus keletas napamirštamiausių jūsų prisiminimų, kuriuos sukursite drauge. Kelionės bielietai, magnetukai ant šaldytuvo, šiaudinės skrybėlės, kurias pirkote paplūdimy, pirkti atvirukai arba nuotraukos, darytos su vietiniais vaikais – visi šie dalykai amžinai kabės ant jūsų sienų arba gulės albume, kurį vartydami prisiminsite magiškas kelionės akimirkas. Tos akimirkos visam laikui įsirėš jūsų atmintyje ir širdyje, kadangi būtent tada iš tikrųjų atradote savo partnerį ir galbūt net besąlygiškai pamilote.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 laimingų porų sekso įpročiai

Ji24.lt
Temos:
Ji ir Jis

Naujausi straipsniai