6 populiarios pudravimosi klaidos ir kaip jų išvengti

Makiažas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Jei norite, kad veido oda atrodyti tobulai lygi, teks pasistengti. Lengviau, jei odos būklė gera, netrūksta žinių, įgūdžių, tinkamos dekoratyvinės kosmetikos. Kai kurios nors grandies stinga, užduotis, žinoma, sudėtingėja. Bet kuriuo atveju be pudros greičiausiai neišsiversite, todėl pasikalbėkime apie jos naudojimą ir veido modeliavimo tendencijas.

Skystos pudros, kuri tepama kaip makiažo pagrindas, efektas, pasak specialistų, gali būti dvejopas: viską padarius kaip reikiant oda tampa jaunesnė, lygesnė, skaistesnė, tačiau nusipudravus netinkamai tikėtinas atvirkščias poveikis. 

1. Per daug produkto. Taip dažniausiai nutinka, kai yra spuogelių ir dėmelių, kuriuos knieti paslėpti po storesniu pudros sluoksniu. Oda natūraliau ir geriau atrodys, jei pirmiausia apdorosite pavienius defektėlius (patepsite juos specialia gydomąja priemone, drėkikliu, tirštesniu maskuokliu) ir tik tada pudruosite veidą. Bet kai kas daro priešingai: maskuoklį tepa ant pudros. Išmėginkite abu variantus.

2. Nesutvirtintas makiažo pagrindas. Toks produktas kaip makiažo gruntas („primer“) užtikrina, kad pudra gražiai padengs veidą ir ilgiau išsilaikys. Galite pamėginti ir purškiamąją makiažo pagrindo fiksavimo priemonę.

3. Pasirinkta netinkama pudra. Jos sudėtis turi tenkinti jūsų odos poreikius, o ši, kaip žinia, būna riebi, sausa, kombinuota, dehidratuota, jautri. Jei tikslas – „antiaging“ efektas, geriausia naudoti pudrą su hialurono rūgštimi ar kitu drėkikliu. Atspalvis turi atitikti veido odos atspalvį, tad būtinai pasitikrinkite, ar taip yra, tepteldama produkto ant žandikaulio, nosies ir skruosto. Jei atspalvis tinkamas, produktas susilieja su oda ir pasidaro nematomas. Dar reikėtų patikrinti, ar toks pat įspūdis išlieka lauke, toliau nuo dirbtinio apšvietimo lempų.

4. Pasirinktas netinkamas įrankis. Kiek žmonių, tiek nuomonių: vieni vizažistai veidą mieliau pudruoja pirštais, kiti neįsivaizduoja šio proceso be makiažo teptukų ir kempinėlių. Ką rinktis, jei nesi profesionalė? Geriausia – iš anksto išmėginti ir šitaip pajausti, kuris būdas labiausiai „limpa“, pasitikrinti, kuriuo pavyksta pasiekti geriausią rezultatą.

Makiažas / Vida Press nuotr.

5. Pamirštas kaklas. Verčiau jį nupudruokite, antraip rizikuojate visam pasauliui pademonstruoti, kad labai stengėtės pasigražinti.

6. Neleista susigerti drėkikliui. Prieš pudravimąsi odą būtinai sudrėkinkite, tačiau paskui neskubėkite, luktelėkite, kol oda drėgmę sugers. To nepadarius pudra susimaišys su drėkinamąja priemone ir makiažas gali atrodyti ruožuotas.

Skaitykite daugiau