6 paprasti būdai atrodyti stilingai tiesiog dabar

Charlotte Groeneveld / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

...ir neišleidžiant ar beveik neišleidžiant nė cento. Pakanka gerai papurtyti savo spintą ir ištraukti iš jos užkaborių tai, ką galbūt primiršote. Arba įsigyti tik kelias smulkmenas, kurių trūksta kietam įvaizdžiui sukurti, – griežtai pagal sąrašą.

1. Visada pridėkite bent vieną aksesuarą. Be jo derinys stokos charakterio (o jei padauginsite, atitrauks dėmesį nuo jūsų pačios). Tegu tas aksesuaras būna centrinis elementas, kuriuo remiantis konstruojamas pats derinys. Ir net jei jis bus santūrus, tačiau išmoningai parinktas, to užteks, kad būtumėte pastebėta.

„Delpozo“ pavasaris/vasara'17 / Vida Press nuotr.

2. Žaiskite netikėtai. Užriškite ant rankos ar rankinės šilkinę skarelę, megztinį užmeskite ant pečių kaip milžinišką šaliką, segėkite apykoję ar porines apyrankes. Tokie niuansai daro derinį sudėtingesnį ir rafinuotesnį ir padeda sukurti individualią manierą. Daiktas-akcentas gali būti kitos stilistikos: pavyzdžiui, klasikinį ar casual stilių puikiai papildys sportinės prabangos elementai.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

3. Pabrėžkite efektingiausią kūno dalį. Nepamirškite, kad rengiate ne abstraktų modelį, o save, turinčią trūkumų ir privalumų. Vienus turbūt norėsis pridengti, kitus – pabrėžti. Ilgas ir lieknas kojas atskleis trumpas sijonas ar aptemptos kelnės. Grakščius raktikaulius – marškinėliai su petnešėlėmis ar palaidinė su dekoltė. Į dailius riešus dėmesį atkreipsite vilkėdamos marškinius ar palaidines atraitytomis rankovėmis (arba aptemptomis ¾ ilgio).

Gatvės stilius, Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.

4. Atraskite savo derinį. Tai yra tą, kuris idealiai pabrėš būtent jūsų figūrą. Džinsai su švarku ir marškinėliais. Sijonas pieštukas su balta palaidine. „A“ silueto suknelė... Kiekviena turi savo sėkmingiausią derinį – negailėkite pinigų ir pastangų jo ieškodamos. Universali uniforma išgelbės tomis dienomis, kai neturėsite kuo apsirengti arba kai norėsis itin pasitikėti savimi.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

5. Rinkitės beprotišką avalynę. Aukštakulniai ar naujieji aukštakulniai (kaip dažnai vadinami kedai), balerinos, sliponai ar koks kitas jums patinkantis modelis – rinkitės kuo ekstravagantiškesnį variantą. Ryškios spalvos, dekoras, segės, prisegtos prie batelių, – kai visi pirmiausia mato batus, kam rūpi, kad antrą dieną dėvite tokius pat rūbus! Jei vis dėlto – aukštakulniai, nenumokite ranka į patogumą. Batai sukurti prisitaikyti prie pėdų, o ne atvirkščiai.

Linda Tol / Vida Press nuotr.

6. Pamėkite saulės akinius. Šviesesniais ar chameleono stiklais – nešioti patalpoje ir apsiniaukus, tamsesniais – saulėtą dieną. Saulės akiniai ne tik saugo akis, bet ir paslepia smulkius veido defektus, netobulą makiažą ir padeda sukurti paslaptingą įvaizdį. Sunku įsivaizduoti praktiškesnį garderobo elementą – verta sukaupti kolekciją ir visada laikyti po ranka, kad nepamirštumėte prigriebti išeidama.

Aimee Song / Vida Press nuotr.
Stilinga tiesiog dabar! (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau