6 mados klaidos, kurios priverčia jus atrodyti vyresne

Aktorė Maxine Peake / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-10 09:07
Net jei manote, kad metai – jūsų turtas, vargu ar norite sąmoningai atrodyti vyresnė. Pagal mūsų rekomenduojamus principus patikrinkite, ar jūsų garderobe nesusisuko lizdo drabužiai sendintojai.

1. Ar nepiktnaudžiaujate juoda? Visos žinome, kad ši spalva lieknina ir tinka beveik kiekviena proga. Bet metams bėgant oda tampa blyškesnė, o juodas drabužis gali sukurti per didelį kontrastą su veidu: pabrėš raukšles ir atkreips dėmesį į šešėlius po akimis. Neatsisakykite mėgstamos spalvos, tiesiog pridėkite ryškų aksesuarą: šaliką ar stambų vėrinį – ir suteiksite veidui gyvumo. Tokį pat efektą, kaip juoda, gali turėti kitos universalios ir neutralios spalvos: kakavos, smėlio ar pilka.  

2. Ar nesislepiate?

Beformiai švarkai priverčia jus atrodyti sunkesnę ir stambesnę. Geras sukirpimas padeda atsirasti talijai, o trumpesnis siluetas dažnai būna lengvesnis.

Beformiai švarkai priverčia jus atrodyti sunkesnę ir stambesnę. Geras sukirpimas padeda atsirasti talijai, o trumpesnis siluetas dažnai būna lengvesnis. Nereikia spraustis it dešrelei į celofaną, tačiau sumanūs pasiaurinimai šen bei ten gali padaryti jaunystės stebuklų. Vos dengiantys kelius sijonai, kurie turėtų slėpti šios vietos trūkumus, akimirksniu paverčia jus tetute. Optimalų ilgį pasirinkti paprasta: veidrodyje nustatykite, kur jūsų kelių ploniausia vieta, – būtent čia ir turėtų baigtis sijono palankai. Arba rinkitės labai moterišką midi variantą iki pusės blauzdų. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Midi sijonas: pradžiamokslis pažengusioms

3. Ar nešiojate tinkamą liemenėlę? Ir ar gerai ją segate? Netinkamas dydis gali padaryti jus vizualiai žemesnę, senesnę ir... storesnę! Apatinio trikotažo parduotuvių konsultančių patarimas: iš pradžių sekite liemenėlę pirmąja sagtele, o kai laikui bėgant ji išsitampys, perkelkite kabliuką toliau. Kai pasieksite paskutinę sagtelę, tai bus ženklas, kad metas įsigyti naują liemenėlę. Ir dar – figūrą formuojantys apatiniai – ne prabanga! Todėl drąsiai dėvėkite juos ne tik po išeiginėmis suknelėmis.  

4. Ar jūsų džinsuose ne per daug elastano?

Tinkami džinsai priglunda prie kūno, yra ganėtinai elastingi, kad dailiai aptemptų kojas ir leistų judėti. 2 proc. elastano, laikros ar spandekso – ideali proporcija

Tokie džinsai patogūs vilkėti, tačiau per daug patogūs – negražiai sudrimba, atrodo nepatraukliai ir bobiškai. Tinkami džinsai priglunda prie kūno, yra ganėtinai elastingi, kad dailiai aptemptų kojas ir leistų judėti. 2 proc. elastano, laikros ar spandekso – ne daugiau – ideali proporcija, jei perkate ne treningą ar pižamą. 

5. Ar jūsų akinių rėmeliai jums išties tinka? Kartais tikima, kad tamsūs, masyvūs akinių rėmai pridengia raukšles ir šešėlius po akimis, tačiau metams bėgant pirmenybę reikėtų teikti ne pamėgtiems „Ray-Ban“ modeliams, o subtilesniems, blizgesniems, galbūt net krištolu ar akmenukais dekoruotiems: tokie atspindi šviesą, nukreipia dėmesį nuo veido defektų ir suteikia lengvumo. Kitas variantas – eksperimentuoti su spalvotais ir ryškiais rėmeliais, pasižyminčiais analogišku efektu. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

6. Ar neslepiate... kaklo? Net jei jis nebeidealus, golfas – prastas pasirinkimas stiliaus atžvilgiu. Drabužis su laivelio ar V formos iškirpte arba megztinis aukštu, bet neprigludusiu kaklu, nedengiantys krūtinės, atrodo jaunatviškiau. Klasikinius marškinius dėvėkite prasegta apykakle, o vietoj prigludusio trumpo vėrinio rinkitės ilgesnius karolius. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai