6 būdai, kaip valyti makiažą vakare. Kuris efektyviausias?

„Labanakt, gražuole!“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-20 00:00
Visos mes, moterys, turime savų paslapčių, kaip makiažo priemonėmis paslėpti trūkumus ar paryškinti gražiausius veido bruožus. Tačiau po ilgos dienos ateina vakaro grožio ritualo metas. Nuo seno moterys vakarą skirdavo įvairiausioms procedūroms, turinčioms puoselėti grožį, pristabdyti senėjimo procesus bei padėti išsaugoti sveiką ir švytinčią odą. Šiais laikais turime daugybę skirtingiems odos tipams pritaikytų priemonių, kurios veiksmingai pašalina makiažą ir nešvarumus.
Veido odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė pasakoja apie skirtingus makiažo valymo būdus ir pataria, kurie iš jų yra efektyviausi.
1. Veido valymas jūsų odos tipo prausikliu – vienas populiariausių, saugiausių ir higieniškiausių būdų. Pasirinkus tinkamą ir efektyvių veikliųjų medžiagų turintį prausiklį, galima puikiai paruošti odą kitiems vakaro ritualo etapams. Riebiai ir mišriai odai rekomenduojame rūgštinį prausiklį (pavyzdžiui, DIEGO DALLA PALMA PRO gelinį prausiklį).
2. Veido valymas tik miceliu vandeniu (pavyzdžiui, BIODERMA miceliniu valomuoju vandeniu) – taip pat labai populiarus būdas. Vis dėlto jis tinka tik neprobleminei ir nereikliai odai, nes micelinis vanduo dažnai neturi tiek naudingų ir reikalingų veikliųjų medžiagų kiek profesionalus prausiklis.
Simona Bandita / Partnerio nuotr.
Simona Bandita / Partnerio nuotr.
3. Jei veidą valote šveičiamąja kempinėle (pavyzdžiui, ALMA K gaivinamąja šveičiamąja kempinėle), nepamirškite reguliariai jos keisti. Ant kempinėlės lieka itin daug bakterijų, kurių vanduo nepajėgus pašalinti, taigi jas toliau „sėjame“ ant odos paviršiaus.
4. Jei norite išmėginti elektrinį veido priežiūros prietaisą, higieniškiausias pasirinkimas būtų veido valymas elektrine silikonine kempinėle (iš ESSENTIAL veido valymo rinkinio). Ji ne tik valo, bet ir pasižymi papildomu šveičiamuoju poveikiu. Prietaisą lengva prižiūrėti; tiesa, kokybiška silikoninė kempinėlė nemažai kainuoja.
5. Veido prausimas vien vandeniu nėra efektyvus odos priežiūros būdas, nes taip nepašalinama didžioji dalis teršalų ir makiažo likučių.
6. Valymas muilu – vienas blogiausių pasirinkimų, nes muilo pH yra itin šarminis, taigi dar labiau išbalansuoja odos būklę. Kad oda būtų sveika ir gyvybinga, turime naudoti valomąsias priemones, kurių pH ne didesnis negu 5,5.
„Labanakt, gražuole!“ / Partnerio nuotr.
„Labanakt, gražuole!“ / Partnerio nuotr.

Daugiau patarimų, kaip prižiūrėti veido odą vakarais, išgirsite bei linksmų nutikimų ir žaidimų išvysite naujoje pramoginėje EUROVAISTINĖS INTERNETE laidoje LABANAKT, GRAŽUOLE!. O jūsų veido odai tinkamų ir naudingų produktų ieškokite www.eurovaistine.lt skiltyje LABANAKT, GRAŽUOLE!.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai