6 būdai, kaip be makiažo ryte atrodyti žvaliai

Laiminga moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-29 09:15
Yra nemažai gudrybių, kaip galima ryte atrodyti žvaliau ir gražiau, tačiau dažniausiai jos būna susijusios su makiažu – patamsėjusių paakių maskavimu, skruostų bei akių ryškinimu ir panašiai. Tačiau, be makiažo priemonių, yra ir kitų būdų rytais atrodyti ir jaustis gerai.

Pasitelkite šaltį

Jei paniškai bijote šalto dušo, bent jau nuprauskite veidą lediniu vandeniu. Tai bus nedidelis šokas jūsų smegenims ir organizmas greičiau nubus. Galite iš vakaro į šaldiklį įdėti du šaukštelius ir ryte palaikyti juos ant paakių – dings patinimas, atrodysite gaiviai.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Judam krutam!

Mankšta pažadina vidaus organus, kaulus ir raumenis po sąstingio. Smegenys tai suvokia kaip ženklą nubusti.

Mankšta ryte, net jei dėl to tenka anksčiau atsikelti, tikrai padeda tapti žvaliems. Rytiniai pratimai pažadina vidaus organus, kaulus ir raumenis po sąstingio (miego). Smegenys tai suvokia kaip ženklą nubusti ir veikti visu pajėgumu. O, pagreitėjus kraujo cirkuliacijai, mūsų skruostai nusidažo švelniai rausva spalva. Tai asocijuojasi su sveikata ir grožiu.

Ir visai nebūtina pusantros valandos arti treniruoklių salėje – 15 minučių aktyvesnės fizinės veiklos, tokios kaip bėgimas, važiavimas dviračiu ir pan., irgi padeda.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Pasirinkite tinkamas spalvas

Jei ryte stinga energijos, neutralūs drabužių tonai nėra tinkama išeitis. Apsirengusi juodai galite atrodyti blyškiai, išryškės tamsūs ratilai po akimis, balta arba kūno spalva irgi ne išeitis, kol veidas kelis mėnesius neliestas saulės. Pamėginkite vakare paeksperimentuoti ir pasižiūrėkite, su kokiomis drabužių spalvomis jūsų veidas atrodo gaiviai. Šalto odos atspalvio savininkėms tiks mėlyni, rožiniai, žali ar violetiniai tonai, šilto – rudi, oranžiniai, geltoni, tamsiai žali ar raudoni.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Ryškesni auskarai

Turkio, ametisto, mėtos, smaragdo, rubino ir panašios spalvos atrodo labai gaiviai ir gražiai. Prisiderinkite ryškesnės spalvos auskarus, ir akys bei oda sužibės. Tinka tiek mažos akutės, tiek kabantys ilgesni auskarai – čia jau skonio reikalas.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Citrusinių vaisių galia

Ar pastebėjote, kokie gaivinantys būna citrusinių vaisių kvepalai? Citrusai gali pažadinti ir iš vidaus.

Ar pastebėjote, kokie gaivinantys būna citrusinių vaisių aromato kvepalai? Citrusai gali pažadinti jus ir iš vidaus.

Jei nesate alergiška, suvalgykite apelsiną, pusę greipfruto arba išgerkite šilto vandens su citrinos ar laimo skiltele. Šie vitamino C šaltiniai suteiks jums energijos ir pakels nuotaiką. Na o jei organizmas nelabai toleruoja tokius vaisius, pamėginkite bent jų pauostyti – mokslininkai teigia, kad citrusų kvapas puikiai energizuoja.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Gerkite daug vandens

Mūsų organizmui vanduo būtinas, jis drėkina tiek vidaus organus, tiek odą, tad kad ne tik atrodytume, bet ir jaustumėmės gyvybingai, būtina išgerti pakankamai vandens. Išgerkite stiklinę ryte ir visą likusią dieną gurkšnokite vandens, kiek tik pajėgsite. Jo paprastai neišgeriama per daug. 

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai