6 būdai, kaip atgaivinti plaukus po vasaros atostogų

Šią vasarą ypač madingu taps gaivumas ir lengvumas/Vida Press nuotr. / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 12:29
Vasaros atostogų metu neatsakingai mėgavotės saulės voniomis, o sugrįžus į įprastą gyvenimo ritmą pastebėjote, jog plaukai tapo šiurkštūs, sausi ir prarado savo natūralų žvilgesį? Tuomet teks pasirūpinti papildomomis priemonėmis, padėsiančiomis atgaivinti pažeistus plaukus.

Šių produktų įvairovė leis greitai pasiekti pastebimų rezultatų – kuriuos iš jų vertėtų naudoti siekiant ir vėl džiaugtis glotniais, natūraliai blizgančiais plaukais?

1. Maitinantys šampūnai, kaukės, balzamai. Vasaros sezono metu plaukus nualina nepalankios aplinkos sąlygos (saulė, chloruotas vanduo ir t. t.), todėl grįžus po atostogų, vertėtų rinktis priemones, kurios turi maitinančių savybių ir gali praturinti plaukus naudingomis medžiagomis. Jeigu iki šiol naudotą šampūną ar balzamą plaukams pakeisite vitaminų ar kitų maitinamųjų medžiagų turinčiais produktais, netrukus pastebėsite ir pirmuosius rezultatus.

2. Atstatomieji natūralūs plaukų aliejai. Tais atvejais, kai plaukai yra ypač stipriai pažeisti, vien tik kasdien naudojamų priemonių nepakaks – tuomet pravers įvairūs natūralūs terapiniai aliejai (pavyzdžiui, Macadamia), kurie laikui bėgant sugražins plaukams glotnumą ir natūralų spindesį.

3. Atkuriamosios priemonės. Atkuriamosios plaukų kaukės ar kiti produktai giliai drėkina ir maitina gyvybę praradusius plaukus, todėl pavyksta juos greičiau atstatyti ir vėl džiaugtis nepriekaištingai atrodančia šukuosena.

4. Priemonės išsausėjusiems plaukams. Saulės nualintų plaukų savininkės dažniausiai susiduria su tokiomis pat problemomis, kaip ir tos, kurių plaukai yra dažyti. Dėl šios priežasties jiems atstatyti taip pat tiks tos pačios plaukų stiprinimo priemonės, naudojamos išsausėjusiems, spalvą ar glotnumą praradusiems plaukams.

5. Plaukų apkirpimas. Tais atvejais, kai plaukų galiukai yra ypač pažeisti ir išsausėję, rekomenduojama juos šiek tiek patrumpinti – jeigu bus naudojamos papildomos aukščiau išvardintos priemonės, jie netrukus ataugs kur kas sveikesni ir žvilgantys.

6. Apsauga nuo kenksmingų UV spindulių. Kai šiltasis metų sezonas dar nepasibaigęs ir planuojate toliau mėgautis vasariškos saulės spinduliais, vertėtų naudoti priemones, kurios suteikia apsaugą nuo žalingų saulės spindulių – tokiu būdu pavyks išvengti didesnių problemų ir dar labiau nepažeisto plauko struktūros.

Tuomet, kai plaukai jau yra nualinti saulės spindulių, tenka kovoti su padariniais, tačiau jeigu iš anksto pasirūpinsite tinkama jų priežiūra, pavyks išvengti išsausėjimo ir kitų panašių problemų. Priemonės, turinčios ultravioletinių spindulių filtrą, kepuraitės, skarelės ar skrybėlės deginimosi metu – visi šie būdai padės išsaugoti sveikus, švelnius plaukus, tad jeigu dar tik planuojate atostogas mūsų šalies ar užsienio pajūriuose, vertėtų iš anksto pasirūpinti ne tik tinkama kūno, bet ir plaukų priežiūra.

Platų plaukų priežiūros priemonių pasirinkimą rasite elektroninėje pigu.lt parduotuvėje.

Naujausi straipsniai