6-asis „Editos“ numeris + dovana „Virtuvės paslaptys“

2013 m. / Nr. 6 / Žurnalo "Edita" archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-10 21:11
Jau pasirodė „Editos“ birželio mėnesio numeris. Nusipirksi – tikrai nepasigailėsi.

„Mados“ rubrikoje rasi daugybę idėjų, kuo puoštis vasarą, „Grožio“ rubrikoje sužinosi, kokios kosmetikos tau prireiks per karščius, koks depiliacijos būdas dabar pats moderniausias. 

Interviu su dietologe Egle Kliukaite perskaitysi, kodėl „protingai“ sulieknėti yra sunkiau, nei mes manome. Ką tenka išgyventi vaikams, kurių tėvai išvyksta uždarbiauti į užsienį? Kaip išmintingai moteriai ištverti vidurio amžiaus krizę, kuri ištinka beveik kiekvieną keturiasdešimtmetį vyrą? Kas yra flirtas ir kaip išmokti flirtuoti bet kokio amžiaus moteriai? 

Jeigu esi serialo „Daktaras Hausas“ gerbėja, tau tikrai bus įdomu paskaityti apie šį medicinos genijų įkūnijusį aktorių Hugh Laurie.

Šiame numeryje „nukeliausime“ į Rodo salą, panagrinėsime, kokią kainą tenka sumokėti pramogų ir mados pasaulio žvaigždėms, kurioms liekna figūra – solidžių pajamų garantija.

 

 

Be viso šito, birželio mėnesio „Editoje“ rasi dar daugiau įdomių ir naudingų skaitinių. O kartu su naująja „Edita“ gausi ir dovaną – žurnalą „Virtuvės paslaptys“!

„Editos" archyvo nuotr.
„Editos" archyvo nuotr.

 

Naujausi straipsniai