58-ąjį gimtadienį švenčiantis Visvaldas Matijošaitis sulaukė naujo prabangaus „Rolls-Royce“

Visvaldas Matijošaitis ir Dainius Matijošaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-14 12:24
Naujai išrinktas Kauno meras Visvaldas Matijošaitis antradienį, balandžio 14-ąją, švenčia savo 58-ąjį gimtadienį. Šia proga jo sūnus Dainius Matijošaitis tėvą sveikino ne tik gražiais žodžiais, bet ir pasidžiaugė, kad sukaktuvininko išsirinktas prabangus „Rolls-Royce“ automobilis kaip tik laiku atkeliavo į Lietuvą ir šią dieną pradžiugins tėvą.

„Šiandien mano artimiausiam žmogui sukanka 58-eri. Užsakymas, padarytas prieš daugiau nei pusmetį, atkeliavo idealiai laiku. Su gimtadieniu, Tėveli!“ – tokį sveikinimą Dainius išsakė socialiniame tinkle pasidalindamas prabangaus „Rolls-Royce“ automobilio nuotrauka.

Dar sausį Dainius ir Visvaldas Matijošaičiai kartu lankėsi Didžiojoje Britanijoje įsikūrusioje „Rolls Royce“ automobilių gamykloje: joje apžiūrinėjo šiuos prabangius ir išskirtinius automobilius.

Tai buvo sena jo svajonė, kuri pagaliau išsipildė...

Tuomet bičiulių užklaustas, ar ten rinkosi sau automobilį, Dainius teigė, kad jam tokie ne itin tinka, o bičiuliai pastebėjo, kad „Rolls-Royce“ iš tiesų labiau tiktų jo tėvui.

„Sausį buvome gamykloje kaip svečiai – tokią galimybę „Rolls-Royce“ suteikia tik klientams: automobilį užsakėme dar spalį. Jis į Lietuvą atkeliavo praeitą savaitgalį, bet būtent šiandien tėtis pirmąkart nuvažiavo su juo į darbą. Tai buvo sena jo svajonė, kuri pagaliau išsipildė“, – sakė Žmonės.lt kalbintas D.Matijošaitis.

Jis akcentavo, kad tokį automobilį gauti nėra taip paprasta ir jo įsigyti iškart negali – Matijošaičiai jo laukė pusmetį. „Čia ir taip dar mums labai pasisekė, kad taip greitai“, – šypteli D.Matijošaitis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai