56-erių Nancy laukiasi savo sūnaus vaiko: ryžosi tapti surogatine motina

Nancy Hauck, Jeffas Hauckas ir žmona Cambria / Scanpix/SWNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ko tik nepadarysi dėl savo vaikų... 56-erių Nancy Hauck iš Sent Džordžo nusprendė tapti surogatine motina savo 32 metų sūnui Jeffui Hauckui ir jo 30 metų žmonai Cambriai. Šį sprendimą moteris priėmė dėl svarbios priežasties.

Nancy Hauck nusprendė būti surogatine motina savo sūnui Jeffui Hauckui, po to, kai jo žmonai buvo atlikta histerektomija (gimdos pašalinimas), todėl išnešioti kūdikį tapo nebeįmanoma, rašo „Daily Mail“.

Pasirodo, kad pagailėdama savo sūnaus ir marčios, Nancy nedrąsiai pasisiūlė būti poros surogatine motina. Tiesa, prieš tai ji net nemanė, kad tai bus įmanoma dėl jos amžiaus.

Nancy Hauck / Scanpix/SWNS nuotr.

Visgi embrioną pavyko įsodinti ir dabar moters įsčiose bręsta kūdikis, kuris turėtų gimti lapkričio mėnesį.

„Niekada neįsivaizdavau, kad būdama 56 metų būsiu nėščia. Tai yra pats gražiausias dalykas!“ – sakė besilaukianti moteris.

Jos sūnus Jeffas ir žmona Cambria šešis metus kliovėsi pagalbinio apvaisinimo mėgintuvėlyje procedūromis, kol jiems gimė dvynukės Vera ir Ayva. Šiuo metu dukroms yra treji metai.

Nancy Hauck ir jos šeima / Scanpix/SWNS nuotr.

Kiek vėliau tokiu pat būdu pora susilaukė dar vienos dvynukų poros. Dabar jiems yra 11 mėnesių. Deja, šis gimdymas buvo itin sudėtingas, tad po jo Cambriai buvo atlikta histerektomija.

Po atliktos operacijos, pora vis dar turėjo daugiau užšaldytų embrionų, kuriuos tikėjosi panaudoti.

„Jie ilgus metus kovojo su nevaisingumu, tačiau turėjo septynis embrionus, kuriuos norėjo išbandyti dirbtinio apvaisinimo būdu ir nusprendė, kad nori juos visus panaudoti. Cambria nebegalėjo išnešioti vaikų, tad po kelių mėnesių man tiesiog kilo mintis, kad turėčiau pasisiūlyti tai padaryti.

Papasakojau apie tai sūnui, jis apsipylė ašaromis ir buvo sukrėstas... Tuo metu net nebuvau pasakiusi vyrui, bet jis labai mane palaikė“, – pasakojo Nancy.

Nancy Hauck ir jos marti Cambria / Scanpix/SWNS nuotr.

Tačiau nepaisant jos pasiūlymo, niekas iš šeimos narių nemanė, kad tai bus įmanoma dėl jos amžiaus.

„Pasakiau sūnui ir jo žmonai, kad noriu, bet manau, kad būsiu sena. Tačiau mano nuostabai medikai pasakė, kad esu sveika ir galiu tai padaryti“, – džiaugėsi ji.

Nancy Hauck su sūnumi / Scanpix/SWNS nuotr.

Medikų tyrimo rezultatai parodė, kad 56-erių Nancy yra tinkama surogatinei motinystei, tačiau buvo patarta veikti greitai, kol moteris neįžengė į menopauzę. Svarbu paminėti, kad ji iki tol ji yra išnešiojusi ir pagimdžiusi penkis sveikus vaikus bei nepatyrė jokių komplikacijų.

Nancy Hauck anūkė turėtų gimti lapkričio 5 dieną. Gimdyme planuoja dalyvauti visi jos artimiausi žmonės – vyras Jasonas, sūnus Jeffas ir jo žmona Cambria.

Fotogalerija:

Nancy Hauck ir jos šeima (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau