56-ąjį gimtadienį švenčianti Laima Lapkauskaitė: „Su bendraamžiais neturiu apie ką kalbėt“

Laima Lapkauskaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-07-06 14:36
Liepos 6-ąją prodiuserė Laima Lapkauskaitė švenčia ne tik Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, bet ir savo gimtadienį. 56-erių metų sukaktį mininti L.Lapkauskaitė džiaugiasi, kad jai pavyko užauginti ne vieną atlikėjų kartą ir sustoti nežada – entuziazmas bėgant metams neslūgsta.

Buvusių garsių grupių „Mokinukės“, vėliau „Studentės“ prodiuserė L.Lapkauskaitė Žmonės.lt pasakojo, kad kiekvienais metais gimtadienį švenčia su būriu draugų ir artimųjų, tačiau šiemet vieši Palangoje, kur koncertuoja Marius Jampolskis ir neseniai ištekėjusi Irūna Puzaraitė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Pirmą kartą gimtadienio nešvenčiu, nes yra Irūnos ir Mariaus koncertas. Visą laiką kviesdavau draugus, švęsdavome gamtoje. Todėl dabar visiems labai keista, kad aš tyliu ir nieko ta proga nevyksta. Bet nuo darbų nepabėgsi. Papietausime prabangiausiame Palangos restorane su Irūna ir tiek“, – juokėsi Laima.

Žinoma moteris visuomet prisimena ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną: „Turiu artimą giminaitį Mindaugą ir mes visuomet jį pasveikiname, susiejame vardą su valstybės švente. Visur vėliavos per mano gimtadienį, kaip galėčiau pamiršti ir šią šventę.“

Daugelis atkreipia dėmesį, kad bėgantys metai L.Lapkauskaitės išvaizdos, atrodytų, nė kiek nepakeitė. Prodiuserė atrodo itin jaunatviškai.

„Sakykite, kad man 35 metai (juokiasi). Manau, kad jaunesnė atrodau todėl, jog bendrauju su jaunais žmonėmis, o tai yra labai svarbu. Su bendraamžiais neturiu apie ką kalbėti“, – sakė L.Lapkauskaitė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Apie bėgančius metus galvoti neleidžia ir daugybė dar neįgyvendintų idėjų bei projektų.

„Aš noriu dirbti, turiu labai daug idėjų, jos manyje verda kaip puode sriuba. Reikia ieškoti formų, kaip jas įgyvendinti, bet dabar labai gerai jaučiuosi, tad noriu dirbti ir toliau gyventi pilnavertį gyvenimą ir metai nėra kliūtis.

Visi metai buvo atiduoti Mariui ir Irūnai, nes projektas labai mėgiamas, taip pat daug jėgų atiduodu vaikams, nes jie vis tiek man yra pirmoje vietoje. O dabar bręsta nauja paauglių grupė, tad darbų nemažai“, – Žmonės.lt pasakojo L.Lapkauskaitė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Visą savo gyvenimą mokiniams ir muzikai atidavusi L.Lapkauskaitė širdies draugo neturi, tačiau ji džiaugiasi, kad yra reikalinga ją supantiems žmonėms.

„Nemyli manęs niekas, tai ką man dabar daryt. Kiekvienam žmogui norisi, kad būtų kažkas šalia. Tikrai nepradėsiu maivytis ir aiškinti, kaip čia viskas gerai. Aišku, kad taip nėra.

Stengiuosi užpildyti šią tuštumą ir apie tai negalvoju, toks yra mano gyvenimas ir aš jį gyvenu. Džiaugiuosi svetimais anūkais, vaikais. Aš nežinau, ar galėčiau pasakyti, kad esu laiminga. Kaip moteris, galbūt nesu laiminga, bet jaučiuosi laiminga dėl to, kad esu dar kažkam reikalinga“, – Žmonės.lt prisipažino L.Lapkauskaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai