54 kg sverianti Eglė Jackaitė demonstravo jėgą įsitvėrusi už Antano Kontrimo barzdos

Eglė Jackaitė ir Antanas Kontrimas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Laikytis visu svoriu įsikibus kitam žmogui tik į barzdą? Kodėl gi ne?! Tokiam iššūkiui pasiryžo aktorė Eglė Jackaitė, antradienio vakarą vykusiame laidos „Supermiestas“ filmavime drąsiai priėmusi šią netikėtą avantiūrą.

Antradienį Teatro arenoje vyko trečiosios LNK šou „Supermiestas“ laidos filmavimas, kuriame susirungė keli skirtingų Lietuvos miestų atstovai. Netikėta, tačiau Telšių komandoje buvo galima pamatyti aktorę Eglę Jackaitę – nuo 18 metų Klaipėdoje gyvenanti moteris gimė ir užaugo Telšiuose, todėl sulaukusi pasiūlymo atstovauti Telšiams – noriai sutiko.

„Esu gimusi Telšiuose, ten prabėgo mano vaikystė. Dabar gyvenu Klaipėdoje, taip pat ir kituose miestuose, matau jų skirtumus ir visus juos savotiškai myliu... Į projektą žiūriu kaip į žaidimą, kur miestai garsina save. Nuoširdžiai manau, kad šiandien, technologijų amžiuje, jau joks miestas nėra niekuo geresnis už kitą, geografinė vieta nebėra tokia svarbi kaip anksčiau. Ir jokie talentai juk nebeprisiriša prie vienos vietos, jie keliauja po pasaulį, po scenas, dalyvauja kartu su kitais miestais ir šalimis. Supermiestas yra tas, kuriame randi superžmonių“, – įsitikinusi Žmonės.lt kalbinta E.Jackaitė.

Eglė Jackaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Filmavimo metu E.Jackaitei teko itin įdomus išbandymas – pasirodymas kartu stipriausios barzdos planetoje savininku, į „Gineso rekordų knygą“ įrašytu Antanu Kontrimu (61). 2001-aisiais jis pasiekė pasaulio rekordą barzda išlaikęs į ją įsikibusią 61,3 kg svėrusią merginą: vėliau keliskart gerino savo pasiekimus.

Ką reiškia kabėti įsikibus vien tik į barzdą patirti teko ir E.Jackaitei. „Iš tiesų buvo labai įdomu – juk žmogus rekordininkas, o man teko išbandyti tai! Įsivaizdavau tą barzdą labai labai ilgą (juokiasi). Jausmas buvo įdomus – juk viskas, už ko laikaisi, tėra barzda! Juk sveriu tai ne tris kilogramus!“ – apie unikalią patirtį pasakojo šypsodamasi E.Jackaitė.

Paklausta, kiek gi kilogramų teko išlaikyti A.Kontrimo barzdai, 164 centimetrų aktorė teigė, kad šiuo metu ji sveria 54 kilogramus. „Darkart nustebau – kiek iš tiesų daug žmogus turi galimybių! Patirtis buvo tikrai nekasdieniška“, – juokėsi E.Jackaitė.

Trečioje „Supermiesto“ laidoje – kova dėl geriausio miesto vardo (76 nuotr.)
+70
Skaitykite daugiau