53 metai ir nėra vyro – serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždei Kristin Davis tai nesutrukdė sulaukti antro vaiko

Kristin Davis – kuklioji herojė iš „Seksas ir miestas“ ketveriukės pasirinko sudėtingą motinystės kelią / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-11 16:49
Brandus moters amžius – ne kliūtis turėti vaikų. Net jei neturi vyro. Tai įrodo 53 metų serialo "Seksas ir miestas" viena iš garsiosios herojų ketveriukės aktorė Kristin Davis.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kaip praneša „US Weekle“, aktorė vėl perėjo gana sudėtingą įvaikinimo procesą ir jos šeimoje – jau antras vaikas.

2011 m. aktorė įsidukrino tamsiaodę mergaitę Gemma Rose, kuriai šiuo metu – septyneri metai. Kol kas pati aktorė apie naują šeimos pagausėjimą, vaiko lytį ir prigimtį nieko nepranešė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Įdomu tai, kad Kristin Davis niekuomet nebuvo ištekėjusi, dukrą augina viena. Būtent dukra ją paakino netgi stoti JAV prezidento Donaldo Trumpo kritikuojančiųjų pusėn – jis pagarsėjo nedraugiška, švelniai tariant, kitataučių politika. Aktorė papasakojo apie motinystės sunkumus, susijusius su afroamerikietiška atžalos prigimtimi.

„Esu baltoji ir niekada nesusimąsčiau apie privilegijas, kurias teikia rasė. Kol jūs neturite vaiko, kurio širdelė plaka tamsaus atspalvio kūne, nesusiduriate su žmonėmis, kurie yra agresyviai nusiteikę kitokiems nei jie. Tai man kelia siaubą. Turiu apsaugoti savo vaiką bet kokia kaina.

Rytą, kai sužinojau, kad prezidento rinkimus laimėjo Donaldas Trumpas, mano pirma mintis buvo tokia: turiu išsikraustyti toliau nuo miesto ir išmokti naudotis ginklu. Tai beprasmiška, tačiau štai iki ko priveda baimė dėl savo vaiko“, – kalbėjo aktorė.

Ji pabrėžė, kad labai dažnai savo mažylei kartoja, jog jos garbanoti plaukai nuostabūs, jos tamsi oda nuostabi, kad ji yra fantastiška, stipri, dieviška.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai