52-ąjį gimtadienį švenčianti Liveta Kazlauskienė ruošia staigmeną vyrui – jo 60-metį minės Berlyne

Liveta ir Petras Kazlauskai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-20 08:15
Dainininkams Livetai ir Petrui Kazlauskams nusimato smagi šventinė savaitė. Jau daugiau nei tris dešimtmečius jiedu tomis pačiomis dienomis vienas kitą sveikina gimtadienio proga. Antradienį Livetai sueina 52-eji, o trečiadienį dar didesnė proga laukia Petro, jam šiemet – 60 metų.

„Šventė graži, neeilinė. Ir nors nenorėjome nieko specialaus daryti, galvojome net kur nors pabėgti, tačiau užplūdo draugų skambučiai, visi klausinėja, kada gali atvykti pasveikinti. Nutarėme, kad paminėsime vidury savaitės, o tą „pabėgimą“ atidėsime savaitgaliui, planuojame kelioms dienoms išvykti iš Lietuvos“, – Žmonės.lt kalbėjo Liveta.

Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

Kartu su vyru savaitės pabaigoje ketina dviese sėsti į automobilį ir leistis Vokietijos link. Ši šalis jiems abiem brangi ir artima. Tiek Liveta, tiek Petras turi vokiškų šaknų, todėl šis kraštas jiems kelia itin malonius sentimentus.

„Su Petru turime jau tokią tradiciją, nebe pirmą kartą per gimtadienį vykstame į Berlyną ir vakarieniaujame televizijos bokšte. Per gimtadienį esame buvę ir Turkijoje, ir Amerikoje, tačiau dažniausiai aplankome Vokietiją. Nusprendžiau tai pakartoti ir šiemet. Mums Vokietija labai patinka“, – pasakojo ji.

Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

Liveta prisiminė, jog dar seniau per judviejų su Petru gimtadienius namuose būdavo didžiulė puota. Tuomet jie kartais švęsdavo net kelias dienas. „Baliai būdavo tokie, kad uch! Ošdavome kelias dienas“, – prisiminė Liveta.

Tačiau sulaukus 50-ties, sako, tų griausmingų vakarėlių nebenorinti, dabar smagiau paminėti ramiai, su artimiausiais žmonėmis. Drauge pavakarieniauti, kartu prigalvoti įvairių pramogų.

„Savo rate turime didelį būrį muzikantų, todėl liūdna niekada nebūna. Mėgstam ir padainuoti, ir pašokti, ne tik prie stalo pasėdėti“, – šyptelėjo ji.

Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

Liveta tikina nemėgstanti ir dovanų, ypač įvairių daiktų – jų ir taip ji turinti. Todėl kasmet bičiulių net prašo, kad jokių daiktų jai neneštų, daug maloniau – gėlės ir džiugią emociją paliekanti staigmena, – įvairios kelionės, atrakcijos.

„Man nereikia jokių paveikslų, jokios buitinės technikos. Daug įdomiau drauge linksmai praleisti laiką, tai įsimena labiausiai“, – sakė ji.

Atlikėja dar visai neseniai išnaudojo 50-mečio proga jai įteiktą dovanų kuponą. Drauge su vyru ji išvyko pailsėti į pajūrį, kur jų laukė užsakytas viešbutis, šventiniai pietūs jame, įvairios malonios staigmenos. „Maudėmės, skaniai valgėme, sportavom, vaikščiojom prie jūros, po mišką, rinkom grybus... Buvo nuostabu“, – pasakojo Liveta.

Ji iki šiol nepamirš itin brangios dovanos, kai 35-ojo gimtadienio proga vyras jai įteikė BMW automobilį. „Petras taupė visus savo atlyginimus, dėjo į kišenę ir labai slėpė nuo manęs. Tiesa, sykį pastebėjau, jog jo švarke – daug grynų pinigų. Galiausiai įteikė man raktelius“, – pasakojo ji.

Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

Šiandien Liveta, sako, esanti labai laiminga. Ji niekuomet nesuko galvos dėl bėgančių metų ir niekada nesureikšmino savo amžiaus. Net priešingai – džiaugėsi kiekvienais metais. „Nenoriu galvoti, kad jaunystė suteikia sparnus. Manau, kad gyvenimas prasideda sulaukus brandos. Dabar tvirtai stoviu ant žemės, turiu šalia brangius, tikrus ir laiko patikrintus žmones. Kartais galvoju, kad man tiesiog beprotiškai sekėsi. Nieko man netrūksta, viską turiu“, – sakė dainininkė.

Pati sau gimtadienio proga Liveta linki sveikatos ir neišsenkančio optimizmo. „Noriu, kad man niekada netrūktų geros nuotaikos. Su pesimistais net negaliu bendrauti... O aš pati... Tiesiog stengiuosi gražiai gyventi, niekam blogo nedaryti, džiaugiuosi gyvenimu ir kiekviena diena“, – sakė dainininkė.

Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai