50 raudonų derinių šventiniams vakarėliams

Raudona / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nežinau, kaip jums, tačiau mane raudona maža suknelė žymiai labiau intriguoja nei juoda maža suknelė. Ji gali būti ir didelė – apskritai, raudoną suknelę įsivaizduoti kaip konservatyvią prireiktų gerai parakinėti galvą. Raudona yra viliojanti (nuo raudonos suknelės akis atitraukti yra reikalų), stipri, matoma. Su juoda tiesiog dingstame minioje, ypač šventinių vakarėlių juodoje, kuri, kaip taisyklė, dažniausiai užtvindo drabužių parduotuves ir pasirenkama šioms progoms.

Manyčiau, kad siūlymas pakeisti juodą suknelę (kostiumą) raudonu – nėra apverčiantis pasaulį aukštyn kojomis bet kokio stiliaus ir garderobo madistei, o štai įspūdis gali pakratyti stebėtojų pasaulius. Kaip raudonos lūpos sako „klausyk manęs“, taip raudona suknelė – „matyk mane“. Neatsiprašinėjantis pasitikėjimas savimi, drąsa ir žinojimas, kad esi tarsi dėmesio magnetas, nustumia į šalį kiek pabodusį (ir nefeministinį) suknelės ir jos savininkės apibūdinimą „seksuali“. Anglų kalboje madinga aitri raudona neatsitiktinai vadinama power red, arba lyderės raudona, kuri mados istorijoje visada buvo karališkosios šeimos ir karališkųjų karžygių spalva.

Kate Middletom / Vida Press nuotr.

Šiuolaikinės politikės taip pat dažnai renkasi raudoną, pavyzdžiui Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May, JAV politikė Hillary Clinton – jos privalo būti matomos.

Vakaro viešnia / Vida Press nuotr.

Ieškodamos sau raudonos suknelės kreipkite dėmesį į siluetą ir dizaino elementus: asimetrišką apačią, kontrastingus ir / ar faktūriškus audinius (aksomą, nėrinius) ir detales.

Raudona, būdama galinga spalva, turėtų užgožti šalia esančias spalvas? Nebūtinai. Klasikinis, populiariausias – dviejų kovingų spalvų raudonos ir juodos -derinys aktualus ir šį sezoną (tik svarbu neperkrauti „priderintomis“ detalėmis):

„Victoria Beckham“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Raudonos su balta, mėlynomis ir violetinėmis ir ypač raudonos gamos spalvomis – vyšnių, ciklameno, visomis rožinėmis, balta atrodo ypač moderniai. Tad visai nesvarbu – klasikinis garderobas iš smėlinių, pilkų, juodų ir mėlynų, ar ryškus ir spalvotas – raudonas drabužis būtinas.

„MSGM“ / Vida Press nuotr.

Galerijoje – raudonos šventiškiausios suknelės ir raudoni deriniai iš žiemos–rudens ir 2018 m. pavasario–vasaros kolekcijų.

50 raudonų derinių šventiniams vakarėliams (50 nuotr.)
+44
Skaitykite daugiau