„50 pilkų atspalvių“ žvaigždės nori didesnės algos: kalbama apie septynženklę sumą

Jamie Dornanas ir Dakota Johnson / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-12 07:48
Erotinio filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ („Fifty Shades of Grey“) žvaigždės Jamie Dornanas ir Dakota Johnson siekia, kad už filmo tęsinius jiems būtų smarkiai pakelta alga, praneša „The Hollywood Reporter“.

Jamie Dornanas ir Dakota Johnson už pirmąją „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ dalį gavo po gan kuklų čekį su 250 tūkst. JAV dolerių suma, papildomai jiems dar išmokėtos premijos už gerus filmo rezultatus.

Aktoriai nori labai didelio algos pakėlimo – kad už tęsinius kiekvienas uždirbtų po septynženklę sumą. Natūralu, kad aktoriai nori didesnės algos, mat „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tapo tikru hitu ir filmas jau yra uždirbęs daugiau kaip 500 mln. JAV dolerių.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Jų sutartis buvo įprastinė franšizės pradžios sutartis. Pažiūrėkite į „Saulėlydį“ ir „Bado žaidynes“, ta kryptimi ir einama“, – rašo „The Hollywood Reporter“.

Verta paminėti, kad „Bado žaidynių“ žvaigždė Jennifer Lawrence už pirmąją filmo dalį uždirbo tik 500 tūkst. JAV dolerių, tačiau už antrąją dalį ji gavo jau 10 mln. JAV dolerių.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tačiau nors Jamie Dornanas ir Dakota Johnson už savo darbą norėtų ženkliai didesnio atlygio, vis tik „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ kūrėjai nėra linkę per daug išlaidauti aktorių algoms, tad dešimčių milijonų jie greičiausiai negali tikėtis.

„Tai ir buvo geriausia su šiuo filmu – mes žinojome, kad sukursime žvaigždes, – „The Hollywood Reporter“ sakė juostos prodiuseris Dana Brunetti. – Dabar jie turi galimybę gauti didesnes algas kituose projektuose. Jiems abiem tai buvo iškilimą suteikę vaidmenys. Esu tikras, kad dabar jie abu yra užversti pasiūlymais.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama