50-metį minintis humoristas Haroldas Mackevičius: „Jaučiuosi dar nesuaugęs“

Haroldas Mackevičius su žmona Elvana / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-08-01 11:04
Humoristas, vienas iš laidos „Dviračio šou“ kūrėjų Haroldas Mackevičius paskutinio vasaros mėnesio pirmąją dieną mini gražią sukaktį. Rugpjūčio 1-ąją jam suėjo 50 metų.

„Sakote, „suėjo 50 metų“, – ne taip formuluojate. Aš įžengiau į šeštą dešimtį – taip skamba gerokai baisiau. Tai man paskambinęs pasakė Edmundas Jakilaitis ir sugadino nuotaiką dviem dienom. Bet jis teisus, juk aš pradėjau šeštą dešimtį“, – Žmonės.lt linksmai sakė H.Mackevičius.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Tačiau humoristas juokiasi – po to, kai peržengė kiek gąsdinusią 30 metų ribą, joks skaičius jo nebebaugina, o pase įrašytas amžius jam tik formalūs skaičiai.

„Pats pagalvoju, daug čia ar mažai, tačiau tada svarstau – juk nieko čia ypatingo. Turiu draugų, kurie jau peržengė 50 metų slenkstį. Žiūriu į juos ir suprantu, kad niekas nepasikeitė. Nors... kai pagalvoju, aš ir pats jaučiuosi dar nesuaugęs“, – kalbėjo jis.

Gražus jubiliejus bus antra didesnė gimtadienio šventė, kurią jis ketina atšvęsti. Kaip pats sako, audringai kelias dienas šventęs 30-metį kitus gimtadienius minėjo kukliai, dažniausiai su šeima išvykdavęs kelioms dienoms kur nors pailsėti.

„Visi gimę vasarą retai švenčia savo gimtadienius. Tai pats didžiausias atostogų metas, visi išsivažinėja, sunku net artimesnius draugus surankioti. Kelti balių po mėnesio? Nei šis, nei tas. Gal todėl daug metų rugpjūčio 1-ąją vis sutikdavau kur nors užsienyje, turėdavau tradiciją tądien nusipirkti arbūzą ir ramiai jį suvalgyti“, – pasakojo H.Mackevičius.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Man svarbiausia, kad susirinktų artimi žmonės. O tuomet vakarėlis jau pavykęs. Tas pasibuvimas kartu vis dėlto svarbiausia. O dovanos? Esu dovanų gavęs fejerverką, baidarę esu gavęs. Nors man pačiam labai patinka dovanoti netikėtas dovanas. Martynui Starkui kažkada dovanojau didelį porcelianinį gaidį. Kai jis kraustėsi, klausė, ar gali jį grąžinti, tuomet juokėmės. Esu paršelį padovanojęs, tokį, kur kiemą puošia – gyventi linksmai smagiau“, – pasakojo jis.

Šiemet H.Mackevičius gimtadienio dieną planuoja paskirti tik sau ir veikti tai, kas jam labiausiai patinka – nuo ankstyvo ryto jis išsiruošė į mišką grybauti. „Smagu, kai miške pažįsti kiekvieną medį, žinai, kur tų grybų ieškoti. Gamta, ramybė... Tai mano dovana pačiam sau“, – sakė jis.

Vėliau šventę jis ketina iškelti ir artimiausiems draugams bei bičiuliams. Po 20 metų pertraukos jo namuose vėl vyks vakarėlis.

„Jaučiu, kad manyje vis dar gyvena kažkoks mažas vaikas. Tikiuosi, jis dar ilgai gyvens. Manęs nebaugina skaičiai, ir 100 nebaugina, visai įdomu būtų sulaukti“, – šyptelėjo humoristas.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

H.Mackevičius sako, kad jo jaunatviškos energijos paslaptis – pozityvus mąstymas. „Plastinių operacijų nebandžiau, sveikas gyvenimo būdas irgi man ne itin tinka, svarbu mokėti džiaugtis gyvenimu“, – sakė jis.

„Laukiame rinkimų. Tikimės, kad turėsime daug naujų personažų, o žiūrovai turės ką pažiūrėti“, – prasitarė H.Mackevičius. Pasak jo, humoro laidų visiems reikėjo ir reikės. Nes juk taip gyventi smagiau, tiesa?

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai