50-metį mininti Asta Pilypaitė pristato dainą „Naujos dienos pradžia“: „Ji palietė mano širdies kerteles“

Asta Pilypaitė / „SJ Photography“ ir „Fotobanko“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 16-ąją dainininkė Asta Pilypaitė mini 50-ąjį gimtadienį. Jubiliejų pasitinkanti atlikėja savo klausytojams paruošė ypatingą dovaną – kūrinį „Naujos dienos pradžia“.

Socialiniuose tinkluose A.Pilypaitė džiaugėsi, kad ši daina palietė jos širdį ir vylėsi, kad jai neliks abejingi ir klausytojai.

„Sulaukiau ypatingos gimtadienio dovanos nuo talentingų dainų autorių  Arvydas Martinenas ir Paulius Stalionis!!! Esu labai nustebinta, nudžiuginta ir neapsakomai dėkinga! Ačiū!

Dalinuosi savo džiaugsmu – nauja daina „Naujos dienos pradžia“, kuri palietė jautriausias mano širdies ir sielos kerteles...  Tikiuosi, sujaudins ir jus, mano mylimi klausytojai“, – besidalindama kūriniu rašė A.Pilypaitė.

Anksčiau portalui Žmonės.lt A.Pilypaitė pasakojo, kad gimtadienių audringai švęsti nemėgsta. Ji įsitikinusi – gimtadienio pokylį turi rengti ne pastarojo kaltininkas, o mylintys žmonės. Pati ji, kartu su šeimos nariais, sau surengė trisdešimtąjį gimtadienį. Tuomet netrūko geros nuotaikos, muzikos, šėlsmo, šokių ant stalų.

„O šiaip savo gimtadienius švenčiu paprastai. Na, jų metu nemėgstu pompastikos. Be to, visada labai jaudinuosi. Ne tik prieš gimtadienį. Prieš bet kokį svarbesnį įvykį. Nerimu nuo pat mažens mus užkrėsdavo mama. Tad, šį bruožą paveldėjau iš jos“, – tąkart sakė A. Pilypaitė.

A.Pilypaitė pasakojo, kad gimtadienio dieną ją ypatingai džiugina dovanos ir staigmenos. Atlikėja šypsojosi, kad žmonių, kurie nemėgsta dovanų, tikriausiai nėra.

„Visas jas prisimenu – nuo smulkiausios iki didžiausios. Pavyzdžiui, sesė kartą yra padovanojusi čekį, kuris virto dažnai mane „lydinčiu“ papuošalu. Kelionės, kosmetika... Bet svarbiausia yra dėmesys. Juk kartais gimtadienio dieną pakanka su kaimyne prie kavos puodelio pasėdėti ir visa tai būna tobulos šventės pavyzdys“, – patikino dainininkė.

Asta atskleidė, kad sausio 16-ąją visuomet laikosi vieno gimtadienio ritualo – nuo pat ryto stengiasi būti pakilios nuotaikos ir dieną praskaidrinti ne tik sau, bet ir kitiems.

„Ir gimtadienio depresijų nebūna. Man užtenka to iš mamos paveldėto jaudulio“, – šypsodamasi kalbėjo A.Pilypaitė. 

Asta Pilypaitė (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau