50-metį atšventusi A.Pilypaitė atskleidė geros savijautos paslaptį – tai ne tik maudynės žiemą

Asta Pilypaitė / Tomo Urbelionio ir laidos „Sveikas rytojus“ nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė ir muzikos pedagogė Asta Pilypaitė šiemet atšventė 50-ąjį gimtadienį. Žavi, charizmatiška ir energijos nestokojanti moteris pasakoja nejaučianti bėgančių metų, tačiau tam pasitarnauja ir jos atrasti natūralios medicinos metodai. Ji drąsiai neria į ledinį vandenį bei džiaugiasi teigiama akupresūros terapijos nauda, gerinančia kraujotaką ir padedančia įveikti nerimą bei stresą.

Rytų medicinoje žmogaus pėda sužymėta tarytum žemėlapis, nes pėdoje gausu nervų ląstelių, susijusių su visais žmogaus organais. Spaudžiant tam tikrus taškus, galima suaktyvinti kraujotaką, numalšinti galvos, menstruacijų, raumenų, sąnarių skausmus bei suvaldyti stresą.

„Akupresūra yra biologiškai aktyvių taškų spaudimas, kurie gali būti paveikiami tiek pirštais, tiek kitom papildomomis priemonėmis. Tai viena iš refleksoterapijos rūšių, populiari visame pasaulyje, turinti platų poveikį organizmui: mažina nerimą, įtampą, gerina nervų sistemos būklę. Tai taip pat turi teigiamą poveikį endokrininei sistemai, mat suaktyvina limfos tekėjimą, medžiagų apykaitą, paveikiamas tiek biologiškai aktyvių medžiagų balansas, tiek pačių hormonų kiekis organizme“, – teigia judesio studijos kineziterapeutė Beatričė Kačėnė.

Asta Pilypaitė

Akupresūra, arba taškinis masažas, gali padėti susitvarkyti su daugybę sveikatos bėdų. Šį metodą atrado ir dainininkė Asta Pilypaitė. Moteris taip pat yra pamėgusi ir kiek ekstremalesnį organizmo stiprinimo būdą – maudynes žiemą lediniame vandenyje. Moteris teigia, jog visada ji pirmenybę teikia natūraliems sveikatos puoselėjimo būdams.

„Pas kineziterapeutus lankausi jau kuris laikas. Reikia mylėti ir puoselėti savo kūną. Kalbant apie akupresūrą, tai mano pirmas susidūrimas buvo japoniškas pėdų masažas. Pajutau didžiulį malonumą, nors spaudžiant kai kuriuos taškus ir skaudėjo, bet tas skausmas buvo toks, kur norisi jausti dar ir dar, nes tai taip atpalaiduoja“, – teigia A. Pilypaitė.

Asta Pilypaitė / Tomo Urbelionio nuotr.

Moteris pripažįsta, kad kai tik yra galimybė, išvaduoja savo pėdas iš batelių ir vaikščioja basomis. Tokiu metodu yra veikiamos pėdose esančios nervinės zonos, kurias stimuliuojant skirtingų paviršių pagalba, siunčiami impulsai į žmogaus organus ir aktyvinamos jų sistemos.

„Aš mėgstu vaikščioti basa, ypatingai kelionėse, kur yra akmenuotų jūros krantų. Tai didžiulis malonumas, ne tik masažas, bet ir pedikiūras, pavaikščiojus ant gerai nugludintų akmenukų“, – laidoje „Sveikas rytojus“ pasakoja A.Pilypaitė.

Asta Pilypaitė (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau