50-metę laidų vedėją įžeidė komentarai apie jos figūrą: tiesiog norėjo pademonstruoti pilvo presą

Davina McCall / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-26 13:21
TV laidų vedėja Davina McCall (50) į kritiką dėl savo figūros atsakė labai rafinuotai. Negatyvių komentarų moteris sulaukė dėl savo aistros sportui ir lengvajam kultūrizmui. Pasidalijusi nuotrauka su bikiniu, londonietė buvo išvadinta sergančia.

Ketvirtadienį penkiasdešimtmetė Davina McCall pasidalijo nuotrauka, kurioje dėvi raudoną, gėlėtą bikinį. Akivaizdžiai matėsi, jog moteris norėjo pademonstruoti savo liekną, tačiau ypač sportišką figūrą. Tai skelbė ir užrašas po nuotrauka.

Netrukus moteris sulaukė įžeidžių komentarų, neva ji gerokai per liekna ir derėtų pasirūpinti savo sveikata.

Norėdama atsikirsti visiems smerkiantiems Davina McCall į socialinius tinklus įsidėjo kitą nuotrauką, kuria norėjo parodyti, kad tikrai neturi jokių valgymo sutrikimų.

„Jėzus! Dvi nuotraukos... Ta pati diena. Pasirinkau vieną, kuri dešinėje, nes man patinka mano presas, tačiau žiūrėkite – viskas normalu, esu sveika", – „Instagram“ tinkle rašė londonietė.

Viešuose renginiuose ir įvairiose laidose dalyvaujanti moteris ne kartą buvo sukritikuota dėl savo itin lieknos figūros. Tada britė gynėsi, kad tai yra sveikos mitybos ir sporto rezultatas.

Anot Davinos, kai tau 50 metų, negali prilygti 20-metei atletei, nes oda turi savo amžių, tačiau lieknumas tikrai nereiškia, kad ji kažkuo serga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai