5 veiksmingi patarimai, kad nagų lakas greičiau nudžiūtų

Manikiūras / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-23 15:00
Jei lakuojate nagus pačios, tikriausiai dažnai susiduriate su džiūvimo problema: priklausomai nuo lako, šis procesas gali užtrukti ir iki 20 minučių. Jei nesate pakankamai kantri, tikėtina, kad imsitės kokios nors veiklos, o tada garantuotai susigadinsite dailų manikiūrą.

Tepkite plonus sluoksnius

Viena didžiausių klaidų, kurias daro kiekviena, kuri lakuojasi nagus pati, tai tepa storą sluoksnį lako.

Viena didžiausių klaidų, kurias daro kiekviena, kuri lakuojasi nagus pati, tai tepa storą sluoksnį lako.

Taip daryti tikrai nereikėtų, Užuot tepusi 2 storus sluoksnius, stenkitės braukti per nagą kuo ploniau. Kuo plonesnis sluoksnis, tuo greičiau lakas išdžiūsta. Taip užteptas lakas džius greičiau, todėl net keliais sluoksniais nulakuoti išdžius kur kas greičiau.

Triukas su ledukais

Paimkite dubenį ir į jį įdėkite vandens ledukų, taip pat pripilkite šalto vandens. Atsargiai įkiškite rankas į dubenį (stenkitės nepriliesti nei dubens kraštų, nei ledukų, nes galite susigadinti nagų laką). Taip nagus palaikykite keletą minučių – lakas turėtų išdžiūti kur kas greičiau, nei įprastai. O jei išties skubate, trumpam įkiškite rankas į šaldymo kamerą – efektas bus panašus.

Įsigykite specialią priemonę

Manikiūro priemonių įvairovė dabar tiesiog stebina, tad galima išties pasiklysti. Tačiau jei norite puikaus manikiūro, turėtumėte įsigyti priemonę, kuri skatina lako džiūvimą. Be to, ja padengus nagą, šis dar ir dailiai švytės. Beje, pirkdamos nagų laką pasitikrinkite, ar jis greitai išdžiūstantis, antraip turėsite daug vargo.

Pagelbės plaukų džiovintuvas?

Plaukų džiovintuvas gali pagelbėti, jei norite greičiau išdžiovint nagų laką. Tik reikia būti labai atsargiai ir atidžiai, būtina naudoti šaltą, o ne karštą srovę. Karštis gali ne tik sugadinti manikiūrą, bet ir ilgiau laiko laką skystą.

Purškiamojo aliejaus galia

Jei virtuvėje turite purškiamojo aliejaus, pabandykite jį panaudoti nagų lakui džiovinti. Ką daryti? Paprasčiausiai užpurkšite paprasto aliejaus ant ką tik dailiai nulakuotų nagų. Jis apsaugos juos nuo įbrėžimų. Galite naudoti tiek dozatorių, tiek teptuką. Tik atminkite, išsitepusi aliejumi turėtumėte nejudėti, antraip galite susipurvinti drabužius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kuo šį rudenį puošime savo vyrus?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai