5 šukuosenos: išbandykite jas šventiniu laikotarpiu

Aktorė Emilia Clarke / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Naujojo sezono pradžia – puikus metas keisti ir savo įvaizdį. O kaipgi geriau atsinaujinsite, jei ne pakeitusi savo šukuoseną?

Portalas elle.com pateikia penkias dailias ir šviežumu alsuojančias šukuosenas, kurios puikiai tiks moterims ir merginoms, norinčioms žiemą pasitikti kiek atsinaujinus.

Laisvai krintančios šviesintos garbanėlės

Nemėgstančioms nei per trumpų, nei per ilgų plaukų toks kirpimas bus tikras aukso viduriukas – plaukai nebus pernelyg trumpi, kad būtų neįmanoma iš jų formuoti jokios šukuosenos, ir nebus per ilgi, kad būtų sunku su jais susitvarkyti. Kitaip tariant, fantazijai vietos tikrai atsiras.

Taip pat skaitykite: Ar jums tiks trumpi plaukai? Tai padės sužinoti liniuotė

Jūsų pasirinkimas – pasilikti kirpčiukus ar ne, tačiau jei norite, kad plaukai atrodytų dar gyvybingesni, vienu ar keliais tonais pašviesinkite keletą sruogelių. Formuodama šukuoseną, plaukus galite kiek pasukti, kad atrodytų jie kiek susibangavę, arba naudodama specialias priemones susikurkite drėgnų plaukų efektą.

Tik pažvelkite, kaip puikiai ši šukuosena tinka filmo „50 pilkų atspalvių“ aktorei Dakotai Johnson.

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Griežtas kirpimas

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šis kirpimas kaip reikiant pabrėš veido formą ir išryškins skruostikaulius, o ir atrodysite tikrai nekasdieniškai! Visa šios šukuosenos paslaptis – lygios ir griežtos linijos, tad ir plaukų perskyrimas ties viršugalviu turėtų būti tiesus it styga. Formuodama šukuoseną neišsiversite be plaukų tiesintuvo – taip plaukai dar lygiau ir dailiau kris.

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aukštai surišti plaukai

Arba kitaip vadinama „arklio uodegėlė“ (angl. ponytail) – tik dabar ji rišama gerokai aukščiau, galima sakyti ties pačiu galvos viršumi. Ši šukuosena atrodys puikiai turinčioms ilgus plaukus ir sukurs tam tikrą „dramatišką“ efektą, jei savo kasą dar papurkšite apimties jai suteikiančia priemone ar suformuosite keletą laisvai krintančių garbanėlių. Visai taip, kaip tai daro žavioji atlikėja Beyonce.

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienoje pusėje – ilgesni

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Toks kirpimas itin patiks norinčioms kaip reikiant išsiskirti iš minios. Vienoje galvos pusėje kiek ilgesni, kitoje – trumpesni plaukai padės sukurti šelmišką įvaizdį ir pasitelkus fantaziją žaisti su įvairiomis šukuosenos variacijomis.

Tokią šukuoseną pernelyg neeksperimentuodamos gali pasidaryti ir ilgaplaukės – plaukus susukite į kuodą vieną galvos pusę kruopščiai sušukuodama, o kitą palikdama kiek laisvesnę. Štai, kaip tai daro aktorė Rachel McAdams.

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atgal sušukuoti plaukai

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Toks mielas, tačiau itin rafinuotas plaukų šukavimo būdas tiks bet kurio ilgio plaukams, o išskirtinumo suteiks plaukų perskyrimas. Darykite jį tokį, kokį mėgstate – ant bet kurio šono, tiesiog per vidurį arba plaukus šukuokite atgal taip, kad perskyrimo visai nebūtų.

Visa šios šukuosenos paslaptis – už abiejų ausų užkišti ir tvarkingai sušukuoti plaukai.

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau