5 problemos, apkartinančios gyvenimą protingiems žmonėms

Moteris. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-27 19:00
Protingam žmogui gyventi nėra taip paprasta. Tinklapis lifter.com.ua pateikia dažniausias priežastis, kurios temdo jums gyvenimo džiaugsmą.

Niekas netiki, kad turite humoro jausmą

Tokia jau tiesa, kad jei esate labai protingi, jūsų juokeliai nesuveikia. Nejuokinga bendradarbiams nei giminaičiams, niekas nesijuokia jums pajuokavus žmonos draugų kompanijoje. Todėl, kad niekas negali įvertinti jūsų humoro jausmo.

Be to, jūs tikriausiai jau seniai nežiūrite romantiškų komedijų, visokių stand up tipo šou ir kitokių pigaus humoro laidelių. Todėl, kad jums nejuokinga. Visai nejuokinga.

Jūsų nuomonės nevertina

Nieko nuostabaus, kad gyvenimo kelyje draugai lengviau pasimeta nei atsiranda. Juk protingi žmonės visuomet sudaro mažumą.

Deja, bet gyvename pasaulyje, kuriame žmonės labiau klausosi savo žarnų negu smegenų. Akivaizdu, kad jūsų argumentai ir pateikti faktai yra įspūdingi, tai tikrai labai nuostabus ir geras dalykas.

Tačiau visi aplinkui turi kažkokius „principus“, kurie neturi jokio logiško pagrindimo ir labiau primena prietarus. Todėl visiems jūsų argumentai ir faktai visai neįdomūs!

Visi viską žino, nors skaityti ir mokytis niekas nenori, o TV kanalo „National Geographic“ laidos daugeliui yra nuobodžios. Tačiau jie mielai žiūri visokius „žvengus“, nuo kurių jums suka pilvą dar nuo mokyklos laikų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su amžiumi prarandate draugus? 4 priežastys, kodėl taip nutinka

Jums vis sunkiau susirasti naujų draugų

Kai dauguma žmonių laisvalaikiu (ir darbo metu irgi) žiūri visokius „žvengus“ ir nuogas krūtis, suprantate, kad jums jau ne 15 metų ir nėra jokios prasmės kentėti tai. Jūs daugiau neapsimetate, kad jums tai įdomu.

Draugystė – tai dvipusio eismo gatvė. Nieko nuostabaus, kad gyvenimo kelyje draugai lengviau pasimeta nei atsiranda. Juk protingi žmonės visuomet sudaro mažumą.

Jūsų savivertė per maža

Jeigu esate labai protingi, paprastai perdėtai kritiškai vertinate viską, ką darote. Štai todėl taip sunku tapti dailininku: iš vienos pusės, reikia turėti talentą, iš kitos – adekvačią, ne per mažą savivertę.

Protingi žmonės yra nepatenkinti kiekvienu savo žodžiu, judesiu ar potėpiu. Tai nėra „normalu“, bet tokia yra didelio IQ kaina.

Nerimas aplanko pernelyg dažnai

Tai tikrai problema. Todėl, kad kuo protingesni esate, tuo dažniau jūs kreipiatės į savo savimonę. Vadinasi, tuo daugiau turite priežasčių jaudintis dėl savo gyvenimo.

Ir kalbama ne tik apie jūsų asmenines problemas. Juk kvailiai nesijaudina dėl klimato atšilimo, geriamojo vandens stygiaus, nei dėl ISIS, nei dėl diktatoriškų režimų. Štai jums tiesa: jei norite būti laimingu žmogumi, reikia „būti idiotu“, t. y. turėti žemą IQ.

O jeigu rimtai, tai moksliškai įrodyta, kad protingi žmonės dažniau kenčia dėl nerimo sutrikimų. Tarp šių savybių yra tiesioginis ryšys!

TAIP PAT SKAITYKITE: Kuo protinga moteris skiriasi nuo išmintingos?

Ji24.lt

Naujausi straipsniai