5 principai, kurie padės prisijaukinti natūralaus grožio tendenciją

Moteris
Autorius: System
Publikuota: 2015-09-10 09:16
Natūralumo tendencija karaliavo pavasarį ir vasarą, tačiau jei ji jums priimtina, nebūtina radikliai keisti gražinimosi įpročių vien tik todėl, kad prasidėjo naujas sezonas. Būsite arčiau gamtos, jei teiksite pirmenybę produktams, kuriuose nėra „prastos reputacijos“ cheminių komponentų, ir apskritai naudosite tik reikalingiausias priemones.

Pastaroji taisyklė gali būti nepriimtina praktikuojančioms iš Rytų atėjusį produktų sluoksniavimą. Ką gi, kiekviena moteris turi pasirinkimo galimybę.

1. Jei laikotės nuostatos „mažiau yra daugiau“, daugiafunkciai produktai – tai, ko jums reikia. Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti priemones, kurios vienos duoda odai ir plaukams daugialypę naudą. Universalus produktas odą drėkina, saugo nuo UV spindulių, senėjimo, pigmentinių dėmių, lygina odos atspalvį. Toks galėtų būti CC kremas.

Yra ir plaukams skirtų CC priemonių – tepamų, purškiamų ir galinčių saugoti nuo karščio, sukimosi, vėlimosi, spalvos blukimo, drėkinti, maitinti, švelninti, stiprinti, teikti spindesio... Mėgstate aliejų? Prašom – sukurta augalų ekstraktų ir aliejų mišinių (sudėtyje jų būna nuo kelių iki keliolikos), kurie padeda suvaldyti iš prigimties nepaklusnius plaukus, padeda jiems „išsilaižyti žaizdas“, spartina džiūvimą ir prideda spindesio. Yra ir aliejaus viskam: plaukams, odai, nagams. Dar viena kategorija – universalūs prausikliai, skirti galvai trinkti, kūnui prausti, putoms vonioje „sutverti“ ir natūralaus kvapo aromatui paskleisti. Plaukų formavimo produktai – ne išimtis: pasidairiusios ir tarp jų rasite daugiadarbių. 

Vandeniu įmanoma pašalinti tik tuos dalykus, kurie jame tirpsta, bet riebalai to nedaro – jiems reikia kitokios priemonės.

2. Odą ir plaukus būtina reguliariai valyti – tai svarbu norint, kad jie gaiviai jaustųsi, nepriekaištingai atrodytų ir įsisavintų visus kitų priemonių gerumus. Per dieną ant odos išsiskiria prakaito, riebalų, nugula dulkių, įvairių teršalų, per naktį – medžiagų apykaitos produktų, toksinų. Vandeniu įmanoma pašalinti tik tuos dalykus, kurie jame tirpsta, bet riebalai to nedaro – jiems reikia kitokios priemonės. Tai galėtų būti valomasis aliejus ar kremas. Odos apsauginis hidrolipidinis sluoksnis nenukentės, ji bus nuprausta idealiai švariai, susitrauks poros, pamažės suragėjusių ląstelių. Žinoma, produktas turi tikti jūsų odos tipui, bet daugelis tokių gaminių geri visiems. Beje, kai kuriuos valomuosius kremus galima naudoti kaip kaukes.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Įprasto šampūno, formavimo priemonių, chloro, druskų nuosėdos, besikaupiančios plaukuose ir ant galvos odos, valomos specialiais produktais. Yra įvairių formulių – šampūnų, kondicionierių, aliejaus. Kai kurie produktai ne tik švarina, bet ir stiprina plaukų šaknis, galvos odą, stabdo plaukų slinkimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sausasis odos šveitimas: kodėl naudinga jį paversti kasdieniu ritualu?

3. Pratęskite dieninį odos drėkinimą naktį. Kai miegate, oda atsigauna po varginančio „maratono“, regeneruoja, taiso apsauginį hidrolipidinį barjerą ir drėgmės jai labai reikia. Variantai – kremas, kaukė, serumas, nealiejinis kondicionierius...

4. Kaukių, kurias reguliariai naudojant oda dar geriau drėkinama, yra įvairių. Nepaprastai patogios bioceliuliozinės: ant veido užsilipinama koncentruoto serumo turinčios medžiagos su plyšiais akims, lūpoms, nosiai. Dar ir rankoms to veiksmingo serumo kliūva. Drėkinamoji plaukų kaukė, galiukų balzamas, ypač jei jie iš prigimties ar dėl amžiaus sausi, irgi praverstų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5.  Jei pirksite produktus, kurių pakuotės – daugkartinio naudojimo arba gaminamos iš perdirbamų medžiagų, prisidėsite prie ekologinės sistemos švarinimo. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama