5 principai, ko nepamiršti rengiantis į vasaros muzikos festivalį

Momentas iš „Coachella“ festivalio / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-21 16:11
JAV neseniai praūžė spalvingasis „Coachella“ festivalis, o ir mūsų platumose visai netrukus prasidės muzikos ir menų šou po atviru dangumi sezonas. Galima sakyti, kad daiktų sąrašą diktuoja festivalio pakraipa ir (kur kas labiau) klimato sąlygos. Nors pagrindinė tokių renginių taisyklė – jokių taisyklių, neformalūs renginiai vis tiek turi savo aprangos ir stiliaus kodą, padedantį sukurti nuotaiką.

1. Lengvo audinio kelnės, sijonas ar palaidinė 

Jei karšta, šitaip vilkint bus vėsiau. O užlijus plonytė viskozė ar panašus audinys išdžius greitai ir nevaržys judesių. Kad nebūtų pernelyg nuobodu, rinkitės raštuotus ir spalvos daiktus, derinkite įvairias faktūras. Žirniukai nedera prie kvadratėlių, o dryžiai – prie gėlyčių? Tik ne po festivalio saule! Būkit elegantiškos, derinkite nesuderinama. 

2. Skrybėlės, skarelės ar vasarinės kepuraitės

Pirmiausia, aišku, skrybėlės – festivaliuose šis galvos apdangalas – ne ekstravagantiškas, o absoliučiai įprastas aksesuaras. Jis suteikia stiliaus, saugo plaukus nuo vėjo ir smėlio, o veidą – nuo saulės spindulių. Kepuraitė pravers net ir naktį (ir „blogos šukuosenos“ rytą). O didžiulė šilkinė skara – apskritai universalus garderobo karys. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

3. Ryškios detalės

Ne taip jau daug vietų, kur šiuolaikinė miestietė gali pasirodyti paslėpusi akis už neoninių akinių ar įsispraudusi į akį rėžiantį (tiesiogine prasme) sijoną ar kombinezoną. Festivalis – būtent ta erdvė, kur drąsiai galima išbandyti naujas ir įžūlias tendencijas, nuo blizgios ir prilipusios it antroji oda suknelės iki penkių laikrodžių ant vienos rankos.

NEPAMIRŠKITE!
- Plonytės striukės 
- Maudymosi kostiumėlio 
- Saulės akinių 
- Didelės šilkinės ar medvilninės skaros
- Silikoninių batelių „Crocs“ arba „Melissa“

4. Laisvos rankos

Ištisas valandas jums reikės stovėti, judėti, šokti. Vadinasi, visas derinys turi būti kuo patogesnis, o rankos skirtos mojuoti ir ploti, o ne laikyti rankinę. Jums reikės – kuprinės, paštininko tipo rankinės ar madingosios piniginės–diržo. Foto aparatas taip pat turi būti su ilgu diržu, o vietoj mineralinio buteliuko, pasiimkite pakabinamą ant peties ar prie diržo gertuvę. 

5. Stiliaus klausimai

Boho stiliaus triumfas – laisvos, ilgos, plačios suknelės. Odiniai ar džinsiniai šortai – geriau plonesnio ir minkštesnio denimo. Kombinezonai. Suknelės marškiniai. Trumpinti marškinėliai ir balti vyriški markiniai prie džinsų. Tiks viskas, kas padeda atverti maištingą prigimtį ir netrukdo šėlti. Kur kur, bet festivalyje aštuntojo dešimtmečio stilius tinka be išlygų. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai