5 pavasario šukuosenų inspiracijos nuo podiumo

„Chanel“ pavasaris/vasara'17 / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-21 08:46
Trūksta idėjų, kaip atnaujinti šukuoseną nekerpant ir nedažant plaukų? Pasisemkite idėjų iš garsiausių mados namų šio sezono įvaizdžių.

Bangos ant šono

„Alexandre Vauthier“ šio sezono „ready-to-wear“ kolekcija grąžino mus į devintąjį dešimtmetį. Modelių plaukai buvo elegantiškai pašiaušti, pabanguoti ir permesti į vieną pusę. Retro inspiracija moderniu stiliumi. Drėgnus plaukus permeskite į vieną pusę, šukuokite plačiu šepečiu ir išdžiovinkite džiovintuvu. Papurkškite lankstumo plaukams suteikiančiu laku, ir voila!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Uodega ant šono

„Chanel“ siūloma šukuosena – itin paprasta, bet atrodo gražiai ir tinka tiek ilgiems, tiek vidutinio ilgio plaukams. Ypač jei jie linkę banguotis. Sklastymas gali būti perskirtas ties viduriu arba ant šono, svarbu surišti plaukus pasirinktoje pusėje ir lengvai patepti serumu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kasa su kaspinu

Tokia šukuosena bus madinga ir šiltuoju, ir šaltuoju sezonu – juodą kaspiną, kaip plaukų aksesuarą, siūlo bent keletas mados namų. Kasos madingos jau senokai, tačiau „Schiaparelli“ siūlo elegantiškesnį ir romantiškesnį įvaizdį: kaspinu aprištos tiek galva, tiek kasa. Kaspinui tinka šilkas, tiulis, aksomas. Šukuosena atrodo žaismingesnė, jei kasa surišta laisvai, o priekyje paliktos palaidos sruogos.

Shocking pink silk chiffon 'keyhole' dress designed by @bertrandguyon. #Schiaparelli #HauteCouture #SS17

A post shared by Schiaparelli official (@elsaschiaparelli) on

Kuodas „verpetas“

„Chanel“ haute couture linija pavasariui bei vasarai siūlo it į verpetą įsisukusių plaukų kuodą. Šį minišedevrą kūrė garsi plaukų stilistė Sam McKnight. Tokiai šukuosenai sukurti reikia ilgų plaukų, pagalbininkės ir kantrybės.

Kuodas su kasytėmis

„Vogue“ šią šukuoseną apibūdino kaip riedlentininkės kuoduką. „Dior“ šiltojo sezono įvaizdis – natūralus makiažas ir paturbintas kuodas. Pastarojo autorius – plaukų stilistas Guido Palau. Nuo įprasto kuodo jis skiriasi tuo, kad nugaroje iš plaukų dar supinamos trys arba keturios kasytės, ir visi plaukai susukami į kuodą. Vietoj gumelių naudojami patys plaukai ir segtukai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai